Fitnese žaidžiama už save

Mūsų krašte domėtasi įvairiomis sporto šakomis, netgi komandų čempionių kadais turėjome. Fitnesas – gan naujas sportas, o ir kas galėjo žinoti, jog būtent šios šakos čempionų turėsime. Išties, sporto temomis rašantys žurnalistai fitnesą vadina grožio industrijos sporto šaka. Yra tiesos, nes būtent kūno grožį ir asmenybės valios bendrą rezultatą sportininkai demonstruoja. Toks rezultatas mūsų kraštietei Justei Tamašauskaitei atnešė Europos fitneso žvaigždės statusą.

Itin taikliai fitnesą apibūdino jauna, vos aštuoniolikos, sportininkė Justė TAMAŠAUSKAITĖ. „Fitnese žaidžiama už save. Tai vienišių sportas. Man jis tinka, nes ko ne kasdien treniruojantis, kai reikia susikaupti, pratimus atlikti tiksliai ir atidžiai, nei komanda, nei pokalbiai su kartu sportuojančiais nereikalingi,“- paprastai ir logiškai vienišumą tokiame asmeniškame sporte paaiškino mergina.

Kad Justė sportininkė, kad šiam sportui reikia geros išvaizdos, grakščios eisenos ir elegancijos, galima numanyti tik pamačius merginą. Sutarus susitikti pokalbiui Naujosios Akmenės širdyje – aikštėje, Justė išsiskyrė iš visų praeivių, nors niekuo ypatingu nevilkėjo, ir jokiais papuošalais netraukė dėmesio. Dar prieš porą metų Justė Tamašauskaitė mokėsi Ramučių gimnazijoje, nutarusi sportuoti – apsilankė „Partinis Gym“ sporto salėje. “Man buvo keturiolika, kaip bet kuris paauglys mačiau save ne visai tokią, kokią tuomet norėjau matyti. Pamaniau – sportuosiu, gera fizinė forma padės bet kokiu atveju. Treneris Mindaugas Urbaitis pasakė, kad turiu duomenų užsiimti fitnesu. Pagal jo rekomendacijas pradėjau treniruotis.“

Romos JONIKIENĖS rašinys šeštadienio, gegužės 18 d. VIENYBĖJE.