Geriausi fotoaparatai 2020 metais

Foto: Pexels.com
Perkant naują telefoną užtenka pasikonsultuoti su paaugliais arba studentais – jei dažniausiai puikiai supranta, kokie modeliai yra patvarūs ir kaip rasti prietaisą, kuris suteikia puikų kainos ir kokybės santykį. Tačiau fotoaparatai yra šiek tiek kitoje kategorijoje – apie juos nusimano retas, o jų parametrus suprasti sudėtinga. Vis dėlto, svarbiausia įvertinti savo poreikius – jeigu fotografuojate retai ir tik tam, kad įamžinti akimirkas, jums didelio ir sunkaus fotoaparato tikrai nereikia. Todėl sudarėme trumpą geriausių fotoaparatų sąrašą 2020 metais.
Nikon Z6
Puikus fotoaparatas, puikiai tinkantis viskam. Nikon Z6 turbūt yra pats geriausias modelis, kurį galite įsigyti 2020 metais. Nors šie fotoaparatai rinkoje puikuojasi jau apie metus, vis dar sunku atrasti kitą fotoaparatą, kuris būtų toks patogus, funkcionalus ir sąlyginai įperkamas. Filmuoti galima 4K raiška, o įrašai yra labai stabilūs. Prie viso to – Nikon Z6 yra itin lengvas ir kompaktiškas. Jeigu ieškote universalaus pasirinkimo, tada šis modelis kaip tik jums!
Fujifilm X-T30
Unikalus, retro stiliaus fotoaparatas su stebinančiomis savybėmis. Fujifilm X-T30 stipriai rekomenduojamas todėl, kad gamintojas pasistengė ir sėkmingai integravo daugelį naujausių, įspūdingų funkcijų į šį kompaktišką prietaisą. 26.1 MP X-Trans CMOS4 sensorius užtikrina aukštos kokybės nuotraukas ir raiškius 4K vaizdo įrašus. Kompaktiškas, galingas ir nebrangus!
Olympus Tough TG-6
Pavadinime esantis žodis „Tough“ kalba pats už save – šis fotoaparatas yra atsparus vandeniui, ypatingai tvirtas, tačiau vis tiek gali padaryti kokybiškas nuotraukas bei raiškius vaizdo įrašus.
Olympus TG-6 gali atlaikyti tai, ko tikrai neatlaikys turbūt joks mobilusis telefonas. Šis modelis gali būti panardinamas į vandenį net iki 15 metrų gylyje, o atlaikomas svoris – net 100 kilogramų! Taigi, net jeigu netyčia užminsite ant fotoaparato, tai jam žalos nepadarys. Tiesa, TG-6 taip pat gali būti pilnavertiškai naudojamas iki -10 laipsnių pagal Celsijų temperatūroje, kas gal ir neatrodo daug, bet pilnai pakanka Lietuvos orams. Galų gale, Olympus Tough TG-6 yra nuostabus pasirinkimas ieškantiems tvirto, kokybiško ir apie 400 eurų kainuojančio skaitmeninio fotoaparato!

Foto: Senukai.lt
Nauji fotoaparatai geromis kainomis
Taigi, išsirinkti fotoaparatą nėra taip sunku, kai žinote, kam jį naudosite. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir sužinoti daugiau apie tai, kokie fotoaparatai ir kitos fotografijos, optikos prekės yra siūlomos šiandien.