Ginčuose informacijos daugiau, nei oficialiai skelbiama

Rugsėjo 26 – ąją įvyko  septintasis rajono tarybos posėdis, dalyvavo 24 Tarybos nariai. Svarstyta 18 klausimų, tačiau emocingiausiai diskutuota dviem klausimais: dėl pagrindinės gatvės Vegerių kaime asfaltavimo ir galimai perteklinių Savivaldybės įsipareigojimų Laisvojoje ekonominėje zonoje statomai Vakarų medienos grupės įmonei. Į posėdį atvyko įmonės atstovas.

Tradiciškai pasveikintas rugsėjo mėnesį gimtadienį švenčiantis Tarybos narys G. Adomaitis. Susitarta, kad Laisvosios  ekonominės zonos atstovas pasisakys ir į paklausimus atsakys po to, kai bus svarstomas 12 – asis klausimas dėl Savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto – inžinerinių statinių, esančių Menčių kaime, perdavimo statomai įmonei. Žodinis susirėmimas tarp Savivaldybės vadovų ir opozicijos kilo dėl ne laiku pateikiamų paaiškinamųjų dokumentų, ir tų pačių, Tarybos nario R. Sudario žodžiais, reikia prašyti. Jis sakė, kad dalį dokumentų gavo tik posėdžio dienos rytą.  Galime būti ramūs dėl vieno – opozicijoje dirbantys Tarybos nariai popierius peržiūri.

Posėdis prasidėjo informuojant ir balsuojant dėl Savivaldybės tarybos komitetų sudarymo. Naujai dirbti atėjusi narė J. Puzonienė veiklos imsis Švietimo komitete.

Visas Romos Jonikienės straipsnis šeštadienio, rugsėjo 28 d., VIENYBĖJE.