Kviečiami pagalbininkai

Į „Vienybės“ redakciją kreipėsi  Akmenės rajono gyvūnų mylėtojų draugijos savanorė Jūratė Šedienė, prašydama pagarsinti jų kvietimą.

„Kviečiame į savo būrį veiklius, sumanius žmones, jaunimą. Esame Akmenės rajono gyvūnų mylėtojų draugija, gyvuojame 5 metus. Mūsų nedaug.  Daug įdėta darbo su gyvūnais (katės),  pradžia padaryta, ledai pralaužti. Yra gražių planų, kuriuos padės įgyvendinti Savivaldybės administracija. Bet būtinai reikia pastiprinimo. Draugija yra ne pelno siekianti asociacija, todėl gyvename ir išsilaikome tik iš suaukotų geros valios žmonių.

Reikalingi žmonės, kurie padėtų dirbti ir įgyvendinti gražius norus. Reikia pagalbos dirbti su socialiniais tinklais –  talpinant skelbimus dėl  kačiukų, ieškančių namų, taip pat reikia įgarsinti įvairios pagalbos poreikį.

Esi vienuoliktokas ar dvyliktokas. Esate grupelė bendraminčių, ketinančių studijuoti veterinariją. socialinius mokslus, vadybą. Jums būtų puiki praktika, edukacinis darbas su darželiais, mokyklomis, padėtumėte šviesti visuomenę, vaikus.

Tad jeigu turite minčių, viziją ir esate neabejingi beglobiams gyvūnams – prisijunkite prie mūsų! Gal tai išsiplėtos į kai ką daugiau. Gal yra jau baigiančių veterinarijos studijas – grįžkite dirbti į savo kraštą – čia taip reikia veterinarijos paslaugų. Norų, minčių ir planų yra. Tik įgyvendinti rimtus projektus reikia veiklių, sumanių žmonių.

Laukiame su pasiūlymais ir pagalba prisijungiant prie mūsų veiklos. Kai mūsų bus daug,  nuversime kalnus ir būsime pavyzdys. O labiausiai pokyčių laukia katės ir kviečia prisidėti bet kokiais gerais darbeliais. Dideli darbai prasideda nuo mažų.

Tad jei turi minčių, idėjų ir žinai, kaip jas įgyvendinti – ateik, paskambink (8-687)54510, ar parašyk mums į facebook‘o paskyrą.“