Lietuviško žodžio dieną – laiškininkai ant naujų dviračių

Lietuvos paštas, kaip ir daugelis šalies įstaigų, gyveno reformų nuotaikomis. Šiemet buvo peržiūrėtos laiškininkų aptarnaujamos  teritorijos. Nutarta įsigyti modernius dviračius. Tad gegužės 7 dieną startavo pirmas Lietuvos pašto elektrinių dviračių projekto etapas – į 15 šalies miestų ir miestelių gatves išvažiavo 52 moderniomis transporto priemonėmis ratuoti laiškininkai.

Daugelis pasakytų, kad tiek dviračių tik lašas jūroje. Informuojama, kad kiti 158 Lietuvos laiškininkai Šiaulių dviračių gamintojo „Baltik vairas“ pagamintus dviračius gaus netrukus  –   gegužės-liepos mėnesiais. Lietuvos paštas, kaip ir kitos šalies svarbiausios organizacijos, mini valstybės atkūrimo  šimtmetį, įsikūrė kartu su nepriklausoma valstybe. Per tiek metų pasikeitė daug kas. Nepakitusi liko tik laiškininko svarba  visuomenei. Kuo daugiau naujų ir modernių priemonių pritaikoma darbe, tuo mažiau darbo jėgos reikia. Tad  dėmesys priemonėms, kuriomis naudojasi darbuotojai, itin svarbu.

Naujosios Akmenės pašto viršininkė Rasa Pekštenienė gegužės 7 – ąją, ankstyvą rytą, į kelią su korespondencija ir visu kitu turtu, kurį laiškininkai pristato klientams, išlydėjo tris ratuotus darbuotojus. Du rajono centre ir vieną Akmenės mieste.

Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio, gegužės 11 d., VIENYBĖJE.