Lietuvos vicečempionas

Ramūnas ŽIMANTAS

Utenoje įvykusiame Lietuvos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionate Naujosios Akmenės gyventojas Darius Kiršys, vyrų, šaudančių olimpiniais lankais grupėje, iškovojo antrą vietą.

Kiršio grupėje varžėsi 26 šauliai, šaudė į taikinį, esantį už 18 metrų. Pirmoje kovoje kraštietis įveikė Klaipėdos lankininkų atstovą Mindaugą Bogužį. Ketvirtfinalyje nugalėjo Kauno „Gajos“ klubo šaulį Vytautą Kazlauską. Pusfinalyje susigrūmė su Domantu Šulioku iš to paties kauniečių šaulių klubo. Vėliau D. Šuliokas mažajame finale iškovojo 3 vietą.

Finale Dariaus lauke jo bendraklubietis iš Šiaulių „Auksinio šaulio“, daugkartinis varžybų prizininkas Modestas Šliauteris. Jis nugalėjo ir šį kartą, surinkę tik penkias taškas daugiau nei mūsų lankininkas.

Ten pat vykusiame komandiniame vyrų turnyre D. Kiršys, M. Šliauteris ir V. Juozaitis atstovavę „Auksinio šaulio“ sporto klubą užėmė pirmą vietą.

Po čempionato Lietuvoje, įprasminusio lankininkų treniruotes patalpose, varžybos, o ir pasirengimai joms persikelia į lauko erdves. Tad Dariaus treniruotės ir vėl vyks Naujosios Akmenės miesto stadione.