Mieli Akmenės rajono mokytojai

Gyvenimas susideda iš didelių ir mažų įvykių, kurie paįvairina kasdienybę ir kuriais matuojama gyvenimo kelionė. Jų būna ir smagių, ir liūdnų, reikalingų ir nereikalingų, prasmingų ir neturinčių ilgalaikės prasmės. Tačiau tik per tai mes sužinome gyvenimo kainą ir kas jis yra.

Sveikindamas Jus Mokytojo dienos proga linkiu: nepavarkite gyvenimo kovoje, nenuleiskite rankų iškilus sunkumams ir dalinkitės savo Žiniomis, Meile ir Tikėjimu su Jums patikėtaisiais.

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su mokiniais!

Akmenės rajono savivaldybės meras

Vitalijus Mitrofanovas

“Ir kai pakyla nauji rūmai, kai žemė pavirsta kvapia duona, sultingu obuoliu, kai gimsta daina, – argi Tu nejauti, kad prie viso to buvo prisilietusios Tavo rankos, mano gerasis mokytojau.’’   J. Degutytė.

Gerbiami Mokytojai,

Nuoširdžiai sveikinu Jus Tarptautinės mokytojų dienos proga. Lai niekada Jums nestinga kūrybiškumo ir besąlygiško dėkingumo iš mokinių bei jų tėvų. Tegul Jūsų pastangos nelieka be atsako. Siekite užsibrėžto tikslo, nepaisydami sunkumų ir iššūkių. Ačiū, kad dedate tvirtus pagrindus Lietuvos gerovės labui.

 Lietuvos Respublikos Seimo narys Valius Ąžuolas