Moderni Naujosios Akmenės poliklinika priiminėja pacientus

Žmones, priartėjusius prie VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC), esančio Naujojoje Akmenėje, Žemaitijos gatvės 6-ajame name, jau puikiai nuteikia įėjimas. Jo baltutėlės durys veda į suremontuotose patalpose įsikūrusią šią įstaigą, besiglaudžiančią ligoninės pastato pirmajame aukšte. PSPC priklauso Naujosios Akmenės, Akmenės poliklinikos ir Agluonų medicinos punktas.

Sunegalavę Naujosios Akmenės žmonės dabar medikų bus apžiūrėti patogiose, ką tik suremontuotose patalpose, apstatytose naujais baldais. Juk anksčiau susirgę ar su kitu reikalu į Naujosios Akmenės polikliniką atėję interesantai matydavo apšiurusią aplinką, sudėvėtus baldus, niūrias sienas ir prastas grindis. Rudenį, žiemą ir pacientai, ir gydytojai, kitas medicinos personalas kentėdavo dėl per sienas besisunkiančios drėgmės, šalčio.

Dabar Naujosios Akmenės poliklinika yra viena geriausių medicinos įstaigų Akmenės rajone, ji ir toliau gerins pacientų aptarnavimo galimybes. Patogu, kad viskas, ko gali prireikti pacientui atvykus į gydymo įstaigą, yra vienoje vietoje: ir šeimos, ir konsultuojantys  gydytojai, laboratorija, rentgeno, odontologijos, kineziterapijos, masažo ir kiti kabinetai, visi specialistai dirba viename pastate. Naujumu šviečia registratūra, kabinetai ir kitos patrauklios patalpos, atkeliavo moderni odontologijos įranga.

PSPC teikia visas reikiamas medicinos paslaugas.

Daugiau  šeštadienio, sausio 16 d., VIENYBĖJE, „Savivaldybės žinių“ puslapiuose.