Netikėtumų vakaras su jaudulio ir šypsenų prieskoniais

Sausio 24 – ąją Akmenės kultūros namai plačiai duris atvėrė puikiai nuotaikai, jauduliui ir juokui. Čia susirinko meno mėgėjai, jų palaikytojai, žmonės – kuriems kultūra svarbi gyvenimo dalis. Tradicinėje padėkos ir apdovanojimų šventėje „Po mūzos sparnu“ pristatyti ir pagerbti, kaip sakė jaunieji renginio vedėjai Kamilė ir Eimantas: „šiek tiek daugiau, šiek tiek jautriau, šiek tiek nuoširdžiau prie rajono kultūrinio gyvenimo 2019 – aisiais prisidėję kraštiečiai“.

Šeštą kartą pasidžiaugta kultūros savanoriais. Ir ne tik tais, kurie laisvą laiką skiria dainai, muzikavimui, šokiui, bet ir nematomais pagalbininkais, kurie kala, siuva, paveiksluoja. Padėkos vakaras prasidėjo Kultūros centro choro „Cementininkas“ daina „Žvaigždutė“… ir operos solistės, jau kurį laiką Rygoje gyvenančios ir kuriančios Onos Kolobovaitės solo. Dirigavo choro vadovė Ž. Kazlauskaitė. Padėkos vakaras Akmenėje – ryškus akcentas, kad šiemet miestas neša mažosios kultūros sostinės vėliavą. Garbė vadintis kultūros sostine renginyje akcentuota ne kartą. Sveikinimo žodį tarė Savivaldybės administracijos direktorė A. Laucienė, Seimo nario padėjėja J. Žilienė.

Susirinkusiųjų kantrybės padėkos vakaro vedėjai ilgai nebandė – į sceną vieną po kito kvietė tuos, kuriems norėta padėkoti. Ir tai buvo nuostabiausios akimirkos, nes išgirdę savo pavardę, metus po mūzos sparnu aktyviai leidę žmonės taip nustebdavo, kad artimiesiems ar draugams reikėjo juos paraginti…

Daugiau Roma Jonikienė trečiadienio, sausio 29 d., VIENYBĖJE.