Novelių knygos „apgaulė“ pristatymas

Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko rašytojo Sigito Benečio  novelių knygos „Apgaulė“ pristatymas. Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė mintimis pasidalijo apie  novelės žanrą, supažindino su rašytojo Sigito Benečio kūryba.

Zita Sinkevičienė, Skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriaus bibliotekininkės Jūratė Vaškelienė ir Kristina Urniežienė perskaitė autoriaus sentimentalios novelės „Paminklas“ ištraukas. Rašytojas Sigitas Benetis pasidalino prisiminimais apie savo vaikystę, studentavimo metus. Vaikystėje labai mėgo skaityti ir buvo aktyvus bibliotekos skaitytojas. Tėvų namuose irgi buvo daug knygų.  Autoriui įsimintinos vaikystėje skaitytos knygos. Rašytojas  supažindino su savo kūryba, novelių rašymu, paskaitė ištraukas iš  novelės „Smuikininkas“.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis moderavo pokalbį su rašytoju kūrybos, literatūros temomis. Rašytojas Sigitas Benetis atsakinėjo į renginio dalyvių pateiktus klausimus. Skaitytojams buvo įdomu sužinoti apie novelių „Paminklas“, „Smuikininkas“, „Apgaulė“ ir kitų herojus, apie rašytojo slapyvardį „Benas Tarkeris“, apie kūrybą, rašymo įkvėpimą.

Sigitas Benetis padovanojo Viešajai bibliotekai savo novelių knygą „Apgaulė“, kurią skaitys Akmenės krašto bibliotekų skaitytojai. Sveikinimo padėkos žodį rašytojui tarė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis, Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė, palinkėdami kūrybinių sėkmių.

Bibliotekos informacija

J. Vaškelienės nuotraukoje: rašytojas Sigitas Benetis, Viešosios bibliotekos direktorė Z. Sinkevičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas D. Rekis, Akmenės rajono tarybos narė J.  Ada Januitienė ir kiti renginio dalyviai