Pagerbti. Išlydėti. Laukiami sugrįžtant

Po brandos egzaminų, kai pasiekimų rezultatai aiškūs, rajono savivaldybėje pagerbiami geriausiais rezultatais džiuginantys abiturientai. Kartu su moksleiviais bendravimui pakviečiami jų pedagogai, tėvai. Sveikintojų taip pat netrūksta – už valią, įdėtą darbą, pastangas dėkoja rajono vadovai, gimnazijų atstovai, įteikiamos padėkos, dovanos.

Liepos 26 dieną Savivaldybės posėdžių salėje nuoširdžiai pasveikinti aukščiausiais įvertinimais egzaminus išlaikę rajono abiturientai. Šviesa spinduliuojanti tradicija puikiai tiko ir prigijo  mūsų krašte. Ir kasmet turime kuo pasidžiaugti ir ką pasveikinti – mūsų jaunimas, kaip neišsenkanti versmė, vis pateikia malonių naujienų, leidžiančių pasidžiaugti pasiekimais.

Geriausiųjų pagerbime dalyvavo meras V. Mitrofanovas, jo patarėja I. Vismantienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas D. Rekis, pavaduotoja, egzaminų kuratorė G. Karvelienė, Seimo nario padėjėja R. Šiaulienė, Tarptautinio bendradarbiavimo komunikacijos skyriaus vedėja I. Jakaitienė.  Rajono geriausieji – papilėniškė Ugnė Statkutė, ventiškiai Nojus Bronušas ir Fausta Borusevičiūtė, Ramučių gimnazistės Eglė Širvinskaitė ir Olga Korolkova į susitikimą atvyko su palaikymo komandomis – gimnazijų vadovais, pedagogais, tėvais. Maloniausias siurprizas iš šalies stebint buvo pirmųjų mokytojų dalyvavimas. Šimtukininkus U. Statkutę ir N. Bronušą mokiusi pradinių klasių mokytoja Regina Uzdanavičienė neslėpė džiaugsmingų emocijų. Ji sakė: „mokytojos aktyvų darbą baigiau, tačiau rezultatai mane pasiveja ir džiugina. Ji jaunuolius prisiminė kaip gabius, darbščius, iš kurių mokykla ir tikėjosi pačių geriausių rezultatų. Ventiškę Faustą Borusevičiūtę pasveikino jos pirmoji mokytoja Jūratė Šiurkuvienė.

Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio, liepos 31 d. VIENYBĖJE.