Papilės miestelis šventė
Rugsėjo 5 dieną visa Papilės miestelio Simono Daukanto aikštė sužaliavo. Papilės žmonės ir svečiai rinkosi pasipuošę žalios spalvos akcentais, dalijosi šypsenomis, apkabinimais ir gera nuotaika. Tai buvo ypatingas „Žaliasis vakaras“, kupinas bendrystės, šilumos ir muzikos – vakarą vainikavo nuotaikingas grupės „Sielavy“ koncertas. Mielas akcentas – gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkų apdovanojimas. Padėkota Dianai ir Linartui Juškams, Editai ir Gedui Rimkams Sandrai ir Jonui Griciams ir visiems, kurių aplinka puošia seniūniją.
Papilės šventė – antradienio laikraštyje.
