Psichikos sveikatos centras persikėlė į naujas patalpas

Praėjusių metų gruodžio mėnesį pačiame Naujosios Akmenės centre, adresu Respublikos g. 1A, duris atvėręs modernus Akmenės sveikatos centras ir vėl turi gerų naujienų savo pacientams. Antrame pastato aukšte, kuriame seniau veikė „Swedbanko“ skyrius, pradėjo veikti Psichikos sveikatos centras.

Valdiškoje poliklinikoje iki šiol veikęs Psichikos sveikatos centras neatlaikė konkurencijos ir buvo priverstas užsidaryti, todėl visi pacientai, kuriems reikalinga gydytojų psichiatrų pagalba ar medicinos psichologų paslaugos, nuo šiol turėtų kreiptis naujuoju adresu.

Pacientams nerimauti nėra jokio pagrindo

„Labai džiaugiamės Akmenės krašto gyventojams galėdami pasiūlyti dar daugiau ir dar aukštesnio lygio paslaugų, negu mūsų krašte turėjome iki šiol. Labai nuoširdžiai stengiamės dėl kiekvieno mūsų paciento, kad jis kuo daugiau paslaugų gautų vienoje vietoje ir nebūtų siuntinėjamas nuo Ainošiaus pas Kaipošių, todėl dedame labai daug darbo ir pastangų, kad mūsų pacientams būtų suteikta aukščiausio lygio pagalba. Matydami teigiamus pokyčius ir patenkintus pacientus, mes džiaugiamės kartu su jais“, – geromis naujienomis dalijasi naujosios poliklinikos direktorius Gytis Gavorskas.

Kai kurie senojoje poliklinikoje veikusio Psichikos sveikatos centro pacientai ir jų artimieji sunerimo sužinoję, kad valdiškoje poliklinikoje nebebus teikiamos paslaugos sergantiesiems psichikos ligomis. Tačiau Akmenės sveikatos centro direktorius G. Gavorskas sako, kad nerimauti nėra jokio pagrindo.

„Galiu užtikrinti, kad paslaugų gyventojams bei pacientams suteikimo tvarka nepasikeitė. Visi pacientai, kurie buvo užsiregistravę apsilankymams į valdiškoje poliklinikoje veikusį Psichikos sveikatos centrą, bus priimti naujajame Psichikos sveikatos centre. Nei pacientams, nei jų artimiesiems nereikia nieko daryti ir niekur skambinti, nes jūsų registracija galioja ir iš vakaro Jums bus paskambinta“, – paaiškino poliklinikos vadovas.

Naujame centre – dar daugiau nemokamų paslaugų

Ne paslaptis, kad tarp žmonių vis dar gaji nuomonė, jog privačiame sveikatos centre, koks ir yra Akmenės sveikatos centras, už visas paslaugas reikia papildomai susimokėti, todėl kai kurie pacientai vengia praverti privačios poliklinikos duris. Tačiau šiuos gandus kategoriškai paneigia Akmenės sveikatos centro vadovas, kuris užtikrina, kad mokėti už paslaugas tikrai nereikės.

„Naujajame Psichikos sveikatos centre kaip ir iki šiol visiems Akmenės rajono gyventojams paslaugos bus teikiamos nemokamai. Tas pats galioja ir visiems kitiems Akmenės sveikatos centro pacientams, kurie yra socialiai drausti, nes už visas jiems suteiktas paslaugas sumoka ligonių kasos“, – sako G. Gavorskas.

Kad pacientams nebūtų sumaišties, išliks nepasikeitęs ir gydytojų psichiatrų darbo tvarkaraštis: gydytojas Marijus Lopaitis pacientus konsultuos pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais, o gydytoja Reda Mažeikienė pacientus priiminės trečiadieniais.

Tačiau naujajame Psichikos sveikatos centre bus ir džiugių pokyčių: du penktadienius per mėnesį papildomai Naujojoje Akmenėje dirbs vaikų ir paauglių psichiatrė gydytoja Viktorija Tamošaitytė, todėl būsimi pacientai kviečiami nieko nelaukti ir registruotis.

Akmenės sveikatos centro psichikos sveikatos centras Naujojoje Akmenėje pacientus priima adresu Respublikos g. 1A.

Registratūros telefono numeris (8 425) 59 619.

Gydytojai psichiatrai dirba

Pirmadienis 9.00-16.00 val. gyd. Marijus Lopaitis

Antradienis 9.00-16.00 val. gyd. Marijus Lopaitis

Trečiadienis 8.40-17.00 val. gyd. Reda Mažeikienė

Ketvirtadienis 9.00-16.00 val. gyd. Marijus Lopaitis

Penktadienis 9.00-16.00 val. gyd. Marijus Lopaitis

Penktadienis 9.00-16.00 val. gyd. vaikų ir paauglių psichiatrė  Viktorija Tamošaitytė

Medicinos psichologai dirba

Pirmadienis 8.00-15.00 val. Sandra Mikuževičienė

Antradienis 8.00-12.00 ir 18.00-20.00 val. Lijana Kalpokienė – nuotolinė konsultacija.

Trečiadienis 8.00-15.00 val. Lijana Kalpokienė

Ketvirtadienis 8.00-15.00 val. Daina Lideikienė

Penktadienis 8.00-15.00 val. Lijana Kalpokienė.

 

Publikacija šeštadienio, sausio 23 d., VIENYBĖJE.