Rajono Garbės piliečiai. Edita Pučinskaitė


Lietuvos atkurtos valstybės 100-metis yra gera proga prisiminti   asmenybes, kurių nuopelnai mūsų kraštui įvertinti rajono Garbės piliečio vardu.

1999 metų gruodžio mėnesį Savivaldybės taryba Garbės piliečių vardus suteikė S. Čirpui, A. Čiapui, L. Petravičiui ir Editai Pučinskaitei. Pasaulio dviračių sporto karaliene tituluojama Edita į sporto viršukalnę išsiveržė 1998 m., tapdama  dviračių sporto lenktynių „Tour de France“ nugalėtoja. 1999 metais ji buvo išrinkta geriausia Lietuvos sportininke.

Edita Pučinskaitė gimė  1975 m. Naujojoje Akmenėje. Rajono Garbės pilietė Edita Pučinskaitė 2001 metais ištekėjo už italo Roberto Rosi, šeima augina du sūnus – šešerių metukų Tomą ir ketverių metukų Luką. Edita Pučinskaitė per savo karjerą iškovojo apie 100 pergalių.  Ji atstovavo Lietuvai Sidnėjaus, Atėnų ir Pekino olimpinėse žaidynėse..

Julija SEJAVIČIENĖ rašo trečiadienio numeryje. Autorės nuotraukose: Edita Pučinskaitė 2003 metais; Edita ir Robertas su sūneliu Tomu 2013 metais susitiko su Savivaldybės meru V. Mitrofanovu, vicemere J. Juškiene, mero patarėju T. Martinaičiu; nuotraukoje iš internetinės erdvės –  Edita su šeima.