Šeima, darbas, bendruomenė

Žmogaus gyvenimas toks daugialypis, kad keliais apibendrinimais nenusakyti, kas ir kam svarbiausia. Bet Aldonos NOREIKIENĖS kalboje vertybės susidėliojo aiškiai.  Džiaugiuosi galimybe pasikalbėti gyvai, pasigėrėti Agluonų kaimo bendruomenės kolektyvu. Kovo 31 – ąją Aldona minėjo gražią sukaktį. Sveikinimus 70 – ojo gimtadienio proga Aldonai skyrė Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius, Ūkininkų sąjungos Akmenės skyriaus nariai. Bet laikas toks, kad gražiausius žodžius ir linkėjimus reikia priimti žinutėmis ir skambučiais…

Aldonos gimtinė  – Pakalupės kaimas netoli Viekšnių, anuomet priklausęs mūsų rajonui. Tačiau Akmenės rajone moterį pažįsta kur kas daugiau žmonių, kaip ir ji pati – šis kraštas, kuriame gyvena penktą dešimtmetį – tikrieji namai. Vieni Aldoną pažįsta kaip Žemės ūkio rūmų specialistę, kiti kaip ūkininkę, treti kaip aktyvią Agluonų kaimo bendruomenės narę.

Keturiasdešimt septinti metai santuokoje su Antanu, kilimo iš Palnosų kaimo, keturi užauginti vaikai, sutvarkytas didelis augalininkystės ūkis, ir Agluonų kaime tvirtai įleistos šaknys.

Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio, balandžio 3 d., VIENYBĖJE.