Solidus akmenėjimas

Akmenėjame…Gražiai, solidžiai ir semdami informaciją samčiais. Taip drąsiai galime pasakyti apie pirmąjį festivalį, gegužės 10 – osios pavakarę įvykusį rajono viešojoje bibliotekoje. Festivalis „akMENĖJAM“ prasidėjo informacine prasme ypatingai vertu susitikimu su fotografu, rašytoju, lektoriumi, laidų vedėju, gamtininku Mariumi ČEPULIU.

Festivalis apims ne vien rajono centrą, jis patrauks į Akmenę, Kruopius, Agluonus. Artimiausias kitas susitikimas su kūrėju Luku Kulikausku jo improvizuotose dirbtuvėse. Laimėti projektai priartina mus, sakykime, provincijos smalsius žmones, prie renginių, kurie įprasti ir dažni didžiuosiuose miestuose.

Šį kartą svečiavosi Marius Čepulis, geriausiai pažįstamas iš TV laidų apie gamtą, mat jo sukurti dokumentiniai filmai apie paukščius, žvėris, tuo pačiu apie gamtą, įspūdingi. Kaip kuriami filmai, kiek laiko skiria autorius, pavyzdžiui, elnių filmavimui, kad sudėliotų keliolikos minučių vientisą įrašą? Kokie įsimintiniausi nutikimai? Kaip atrodo Lietuvos gamtinis pasaulis menininko akimis? Viso to galėjome paklausti susitikime.

Apie susitikimą ir festivalio „akMENĖJAM“ atidarymą – antradienio „Vienybėje“.