Sportas laukia laisvės

Kaip dirba švietimo įstaigos – situacija aiški ir stebima. Nuotolinis mokymas įsivažiavęs ir mūsų rajone vertinamas kaip sėkmingas proveržis. Kur kas įdomiau, kaip sportuojama, kokių  fizinių užduočių gauna rajono sporto centro jaunieji sportininkai, kaip įvairinama jų popamokinė kasdienybė?

Facebook paskyroje vis pažiūriu, kaip sekasi jauniesiems sportininkams. Visai neseniai sulaukdavome informacijos apie varžybas, laimėjimus, išvykas, svajota apie vasaros sporto stovyklas. Užgriuvus bėdai, planai iš esmės pasikeitė – ir dabar stebime vaizdo įrašus, kuriuos įkelia sportininkai ir jų tėvai. Matome linksmas treniruotes, netgi „olimpinių“ pasiekimų, nes slenkant antrajam  karantino mėnesiui įvairių veiklų susigalvoja patys sportininkai.

Sporto centro direktorius Mantas Mačius sako, kad tokioje situacijoje, kokia yra šiandien, veiklos vyksta pagal išgales. „Ir pats niekada nebūčiau patikėjęs, kad pereisime prie sporto nuotoliniu būdu. Perėjome. Į centro trenerių  kviečiamas treniruotes vaikai ir jaunuoliai jungtis neprivalo, tačiau bent jau 50 procentų sportininkų jungiasi.

Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio, gegužės 9 d., VIENYBĖJE.