Tarptautinė laimės diena dar  nešvenčiama?

2012 metais Jungtinės Tautos paskelbė kovo 20 d. Tarptautine laimės diena.  Anot šventės sumanytojų, ji skirta parodyti, jog laimė yra vienas didžiausių žmonijos tikslų, kurio siekia kiekvienas.

Rajono psichologai metodiniame susirinkime tarėsi paminėti laimės dieną. Tai galėsią būti ir apklausos, ir pokalbiai, ir kitokie sumanymai.  Bent jau pasikalbėjimai apie laimę bendruomenėje augintų didesnį tarpusavio supratimą. Tradiciją švęsti laimės dieną įvairiais renginiais kol kas turi tik kauniečiai.

Iniciatyva paskelbti kovo 20 d. Tarptautine laimės diena atkeliavo iš nedidelės kalnų šalies – Butano. Manoma, jog Butano karalystės gyventojai yra patys laimingiausi pasaulyje.

Apie laimę kalbėjomės su šešiamečiais vaikais. Kas yra laimė?  Austėja sako, kad jai laimė yra mama,  o Linas galvoja, kad laimė yra tai, kas gražu. Gediminas laimingas jaučiasi, kai šokinėja ant batuto,  Elijai laimingiausia diena yra gimtadienis. Evelina sako, kad jai laimė yra tėtis, nes jis labai gražus. Rėjus Jonas sako, kad laimė yra žaisti futbolą, ypač taip, kaip žaidžai L. Mesis ar K. Ronaldo. Neilas laimingas jaučiasi krepšinio aikštelėje, Arijana – per gimtadienį…

Suaugusiųjų laimės receptai šiek tiek skiriasi.

Daugiau Lilija Smalakienė trečiadienio, kovo 20 d. Vienybėje.