Tėčio pėdomis

Dominykas VAIČIUS iš Akmenės gimnazijos šią vasarą rengiasi dalyvauti paskutinėje – ketvirtojoje – jaunojo šaulio egzamino stovykloje. Vaikinas prieš devynerius metus prisijungė prie šaulių kuopos, kurios vadu tada buvo jo tėtis Vygantas Vaičius. Atėjo ir liko. Ir ateityje save mato kariu. Nes taip reikia jam.

Šaulys esi seniai. Kaip tavo kelias prasidėjo?

Taip, oficialiai Lietuvos šaulių sąjungoje esu jau daugiau kaip 6 metus – nuo 2019 gruodžio 13 dienos.

Mano kelias prasidėjo nuo to, kai būdamas 9 metų pamačiau visą 609 – os Akmenės kuopos veiksmą renginiuose, pratybose ir kituose užsiėmimuose. Tuo metu mano tėtis Vygantas Vaičius buvo kuopos vadas, ir visą tai matydamas iškart norėjau apsivilkti uniformą ir būti jaunuoju šauliu.

Apie jauno žmogaus pasirinkimus – antradienio laikraštyje.