Vienas taupus žodis  AČIŪ

Ačiū Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Vytautui JUOZAPAVIČIUI už keturiasdešimt  darbo  metų – investiciją į Akmenės rajoną. Rugsėjo 27 – ąją Savivaldybės kolektyvas susirinko Vytautui palinkėti sėkmės, sveikatos,  kur kas ramesniame uoste išmesti inkarą – užtarnautas poilsis atveria dešimtis kitų galimybių, primena užmirštus ar „geresniems laikams“ atidėtus pomėgius.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Juozapavičius, atvirai kalbant, daugelį nustebino, lyg kirviu nukirto pasakęs: „Į užtarnautą poilsį išeisiu tuoj pat, kai tik sulauksiu reikiamo amžiaus.“  Kalbantis apie tai su Vytautu,  išsakyta mintis – pagaliau atėjo laikas pasirūpinti savimi, nes per keturiasdešimt Akmenės rajone dirbtų metų tokios galimybės nebuvo.  Netgi atostogos prasidėdavo ir baigdavosi mintimis apie darbą, tiksliau – apie nespėtus nudirbti darbus.

  1. Juozapavičius gimė ir mokyklą baigė Pievėnų kaime, Mažeikių rajone. Rinktis pedagogines studijas paragino draugas. Baigęs mokslus buvo paskirtas į Kruopių vidurinę mokyklą mokyti fizikos ir kūno kultūros. Atvykęs 1979 – aisiais, nebeišvyko, nors vyrai pedagogai dažnai buvo „perviliojami“ į didmiesčius. Nuo 2000 – ųjų Vytautas Juozapavičius vadovavo rajono švietimo įstaigų bendruomenei.

Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio, rugsėjo 29 d., Vienybėje.