Jauni, gražūs ir talentingi

Ir jų daug. Penktadienio vakarą Naujosios Akmenės kultūros rūmai  pražydo jaunyste ir talentais.  Įvyko jaunimo apskritojo stalo tradiciniai jaunimo apdovanojimų ARJA- 2019 iškilmės.Yra kam patikėti krašto ateitį,  nepaleido mintis, kai vienas po kito į sceną kilo geriausieji.  Jie visi – kūrybingi, drąsūs, veiklūs ir nuoširdūs.

Tiek daug jaunų ir protingų, gražių ir labai draugiškų žmonių viename būryje  gera matyti. Prisipažįstu, apėmė pasididžiavimo jausmas. Tikiu, kad panašius jausmus išgyveno ir tie, kam buvo skirta paskelbti geriausius. Ketvirtą kartą rajono jaunimo apskritasis stalas rengia  jaunimo apdovanojimus, kuriuose  pagerbiami geriausi iš geriausių.  Šiemet buvo paskelbta dešimt nominacijų. Nugalėtojai  išrinkti balsuojant:  net 70 procentų balsų lemia balsavimas internetu, du dešimtadalius balsų atiduoda jaunimo reikalų tarybos nariai, dar dešimtadalis balsų – nuo buvusių nugalėtojų.

LR Seimo narys V. Ąžuolas sakė  didžiuodamasis sostinėje pasakoja apie  rajono jaunimo renginius ir idėjas, linkėjo neprarasti ryžto ir užsispyrimo siekiant tikslo. Jaunimo metų įvykiu pripažintas IVIDU atidarymas. IVIDU  galima įvardinti ir kaip ypatingą jaunimo reiškinį. IVIDU komanda   kilo į sceną dar kartą, nes išrinkta  geriausia jaunimo organizacija. Reiškiniu galima įvardinti, nes  sugebėjo patraukti  rėmėjų dėmesį.  Didžiuodamasis, kad gali būti ne tik rėmėju, bet ir puikios komandos draugu, sakė  rajono verslininkų asociacijos  lyderis A.Valinčius. Rajono verslininkų asociacija pelnė „Metų paramos jaunimui“ apdovanojimą.

Daugiau Lilija Smalakienė trečiadienio „Vienybėje“.