Akmenės krašto ambasadoriai. Advokatė Eglė

Vaikystės svajonės išmainymas- nuo noro tapti veterinare iki tarptautinės bendrovės advokatės sėkmingos karjeros. Tai kraštietės Eglės Višinskienės  gyvenimo šuolis, lydimas šiltų prisiminimų apie gimtinę ir slapta viltimi gal kada sugrįžti gyventi čia. Eglę Naujojoje Akmenėje pažinojo kaip Paulauskytę.

Tu dabar esi?

Galima sau daug vaidmenų gyvenime priskirti (dukra, mama, žmona, teisininkė, darbuotoja ir t.t.), bet prisistatau paprastai – sveiki, esu Eglė Višinskienė.

Eglė ir Naujoji  Akmenė…

Naujojoje Akmenėje praleidau 18 savo gyvenimo metų. Gyvenimą Naujojoje Akmenėje prilyginčiau labai gražiam, šviesiam spalvotam peizažui. Nors peizažas- gamtos vaizdavimas, o man atmintyje gimtojio miestelio žmonės. Kaskart grįžusi stebiuosi, kokie visi nuoširdūs, paprasti. Tai svarbiausias ir mieliausias mažo miestelio ypatingasis bruožas.

Ačiū tėvams ir likimui, jog nuo pat vaikystės pavyko papulti į nuostabių žmonių apsuptį. Lydi patys gražiausi atsiminimai iš mokyklos ir pats didžiausias ačiū pradinių klasių mokytojai Danutei Varneckaitei, visiems vėlesniems mokytojams, kurie su didžiausiu užsidegimu ir pasiaukojimu vedė mus į platųjį pasaulį.

Nuo pradinių klasių lankiau tautinių šokių būrelį pas vadovę Birutę Viktoravičiutę, jai taip pat pats didžiausias ačiū už grožio ir šokio supratimą gyvenime.

Geriausi draugai iš Naujosios Akmenės irgi Vilniuje.

Ar niekada nesukirbėjo mintis grįžti gyventi čia?

Sukirbėjo (juokiasi). Mano brolis po mokslų VGTU grįžo į Naująją Akmenę ir laimingai kuria gyvenimą su šeima čia. Grįžus pas tėvus, visad sukirba mintis, o gal ir mums būtų puiku grįžti į ramų miestelį kurti gyvenimą. Bet čia tik pamąstymai, ką gali žinoti, gal vieną dieną…

Mane žavi mažo miestelio žmonių nuoširdumas, paprastumas. Dar vienas privalumas, kad viskas pasiekiama labai greit, nėra automobilių kamščių, daug užklasinės veiklos, kuri nieko nekainuoja, tik eik ir veik.

Savo kraštiečių nuoširdumas lydi ir darbe- tenka skambinti į Sodrą, priskirta specialistė taip pat iš Naujosios Akmenės, tad kolegos stebisi, kaip ji man gelbėja ir kiek informacijos suteikia.

Eglę VIŠINSKIENĘ kalbina Ramūnas Žimantas. Visas interviu – šeštadienio, vasario 13 d., VIENYBĖJE.

Nuotraukos iš asmeninio Eglės Višinskienės archyvo