Akmenės krašto ambasadoriai. „Girinis“. Tik optimistiškai

Šis pokalbis – tai susitikimas, kad ir virtualus, per nuotolį, su vaikystės ir paauglystės bičiuliu, be kurio neapsieidavo nė vienas gimtadienis, kurio laukdavome dėl jo šmaikštaus būdo. Paskui – diskotekos, projektas TV – „Beždžioniukų diskoteka“, gyvenimas ir pramogų pasaulio veikla Klaipėdoje. Iki šiol. Ir gera žinia, kad iki šiol jis toks, koks buvo. Jis mūsuose žinomas „Girinio“, Klaipėdoje – „Palmerio“ vardu, o rimtai – tai uostamiesčio klubo „Jazzpilis“ savininkas,  Darius GEDMINAS.

Daugeliui bendraamžių Naujojoje Akmenėje lieki žmogus – legenda. „Girinis“. Koks jis dabar?

Kadangi aš nesu „legenda,“ kurį nori pakalbinti ar „nusišauti“ telefonu atminimui gatvėje Klaipėdoje, tad džiaugiuosi, kad gyvenu Laisvoje Lietuvoje, kad mano šeima ir tėvai sveiki ir gyvi, kad galima gyventi ir kurti laisvai ar pasiūlyti toliau paėjėti nepatikusiam politikui. Kadangi man nebe penkiolika, tad mano gyvenimas lengvai nuspėjamas – šeima, verslas, kūryba ir sekmadieniai mišiose.

Ir  vis dėlto, kuo dabar esi? Kaip tave kviečia, vadina?

Na, man nuo vaikystės vis kažkokius slapyvardžius priklijuodavo. Nuo 90 metų mane vadina, o ir daugelis galvoja, kad tai mano pavardė – Palmeris. Buvau labai ilgais plaukais ir juos rišdavausi aukštai, tai kažkam buvau panašus į palmę, mėgdavau diskotekos metu groti tam laikmečiui populiarų roką ir klubo vadovas pasakė – tu lyg Palmeris. Tai daugelis mane pratę vadinti Palmeriu. Tėviškėje mano pravardė buvo Medinis, bet draugas Neilas paprašė trumpam susikeisti su juo pravarde „Girinis“. Tai tas susikeitimas ilgokai užtruko.  Bet Neilo kažkodėl niekas nevadina Mediniu. Oi, ta vaikystė! Kur išeina vaikystė? Niekur ji neišeina! Slepiasi…..kad pasirodytų senatvėje.

Prisiminimai  iš gyvenimo Naujojoje Akmenėje…

Keturi nuotykiai, kuriuos nešiojuosi savo širdyje, tai režisierės Stasė Niūniavaitė, futbolas, „slyvai“ ir iš kažkur atsiradusi sėkmė pramogų pasaulyje (juokiasi).  Neskaitant kantrių tėvų pamokų ir dar keliolika atvejų, kurių negaliu minėti, nes yra tikimybė, kad gali skaityti paaugliai ir tėvai, ko pasekmėje gausiu prastų karmos taškų….

Visas rašinys rugsėjo 24 d.

Ramūnas ŽIMANTAS

Nuotraukos iš Dariaus albumo