Akmenės krašto ambasadoriai.  Tėtis, treneris Artūras

Nieko nestebina žinia, kad ne vienas garsus kovos menų srities sportininkas yra susijęs su „Energijos” klubu. Tačiau Artūrą Vanagą su šiuo klubu sieja tik Akmenės krašto vardas. Artūras VANAGAS yra sostinės klubo „Dojo” įkūrėjas, 4 dan karate goju ryu, 2 dan sportinio džiu džitsu meistras ir gausios šeimos tėtis.

Kas esi dabar?

Apie save dabar: esu penkių vaikų tėtis ir kovos menų treneris. Turiu savo kovos menu klubą „Dojo”, kuris kaip mano antri namai. Mėgsta ir visa mano šeima klube lankytis, o vyresnėliai treniruojasi sistemingai ir  jau tapo pasaulio bei Europos čempionais.

Be kovos menų praktikos  taip ir bėgioju, ir minu dviratį, ir paplaukioju. Dalyvauju bėgimo bei triatlono varžybose.

Gimtinės prisiminimuose dažniausiai regi…

Naujoji Akmenė man labai svarbus miestas. Apie jį dažnai pagalvoju, prisimenu. Daug prisiminimų susiję su 2-ąja vidurine mokykla, kino teatru, tuomet tapusiu pramogų centru „Jaunystė”, kuriame vedžiau diskotekas, bei patirtimi radijo stotyje.

Prisiminimuose – mano kiemas ir šalia buvusi muzikos mokykla, policija. Prisimenu ir gamyklą – vaikai joje daug leisdavom laiką, karstydavomės po nenaudojamus pastatus, atrakcija būdavo nemokamas gazuotas vanduo tenykčiuose cechuose.

Dėkingas savo tėveliams, kurie mane išauklėjo, mokė kur ir kaip reikia elgtis. Dėkingas buvusiems kūno kultūros mokytojams. Labai smagūs prisiminimai ir pamokymai vyresniųjų – tarkime, radijuje  kartu dirbau ir mokiausi su Nerijumi Gajausku.

Naujoji Akmenė- Klaipėda- Vilnius

Baigiau Klaipėdos policijos aukštesnę mokyklą. Likau dirbti policijoje uostamiestyje. Po to studijavau Klaipėdos universitete kūno kultūros ir vaikystės pedagogiką.

2005 metais persikėlėme į sostinę- žmona vilnietė, patraukėme jos pusėn. Nesigailiu. 2006 metais duris atvėrė kovos menų klubas „Dojo”. Tarp mano mokinių – pasaulio, Europos čempionai. reikia teisėjauti, vesti seminarus ir pačiam juose dalyvauti.

Ramūno Žimanto pokalbis su kraštiečiu Artūru Vanagu šeštadienio, gegužės 29 d., VIENYBĖJE.