Akmenės sveikatos centras užsitarnavo gerą vardą

„Niekada nemaniau, kad sulaukusi garbaus amžiaus dar keisiu savo senąją polikliniką, bet kai sužinojau, kad mano šeimos daktarė iš valdiškos poliklinikos perėjo dirbti į privatų Akmenės sveikatos centrą, ilgai negalvojusi ir aš perbėgau paskui ją. Juk patyrusi gydytoja geriau žino, kur yra geresnės darbo sąlygos ir kur galės greičiau ir geriau padėti savo ligoniams. Labai džiaugiuosi šiuo savo sprendimu ir kitiems rekomenduoju tapti privačios poliklinikos pacientais“, – pasakoja į redakciją paskambinusi nuolatinė skaitytoja Aldona L., gyvenanti Naujojoje Akmenėje.

Už paslaugas mokėti nereikia

Moteris sakė norinti pasidalinti savo įspūdžiais apie puikiai dirbantį praėjusių metų gruodžio mėnesį duris atvėrusį Akmenės sveikatos centrą, nes kai kurie žmonės vis dar klaidingai tebegalvoja, kad privačioje poliklinikoje už visas paslaugas reikia susimokėti patiems.

„Mano kaimynė gąsdino, kad privačiame sveikatos centre man numaus paskutines kelnes, nes už viską reikės susimokėti pačiai, bet dabar jau žinau, kad visi šie gąsdinimai buvo nieko verti. Man jau ne kartą teko kreiptis į savo daktarę ir nereikėjo mokėti nė cento, nes už viską sumoka ligonių kasos. Dabar jau ir mano kaimynė tapo šios privačios poliklinikos paciente ir sakė, kad dėl savo pasirinkimo yra labai patenkinta“, – pasakoja Aldona L.

Ir kur čia nebūsi patenkinta, kai norėdama patekti pas gydytoją tai gali padaryti iš karto, nelaukdama eilėse, medikai tave dėmesingai išklauso ir vietoje padaro reikiamus tyrimus, o pačioje poliklinikoje viskas spindi švara ir tvarka.

Pacientų skaičius auga kaip ant mielių

Pasak Naujosios Akmenės gyventojos, jos daugiabučiame name gyvena nemažai pensinio amžiaus kaimynų, su kuriais seniau kone kasdien susitikdavo kieme ar prie arbatos puodelio. „Dabar dėl „koronos“ viruso dažnai kalbamės telefonu, nes gyvai susitikti negalime. Mums, bendraamžiams, kalbos netrūksta: šnekamės ir apie vaikus, ir apie anūkus, prisimenam jaunas dienas, bet jau antrą savaitę pagrindinė mūsų kalbų tema yra apie privatų Akmenės sveikatos centrą. Aš mūsų laiptinėje buvau pirmoji, kuri išdrįsau iš valdiškos poliklinikos pereiti į privatų sveikatos centrą. Praėjo vos kelios savaitės, o prie naujojo Akmenės sveikatos centro prisirašė jau beveik visi mūsų kaimynai. Gal tik keletas pasiliko valdiškoje poliklinikoje, o ir tie daugiausiai jaunesni žmonės, kurie neturi sveikatos problemų ir poliklinikoje per tą laiką dar iš viso nesilankė“, – sako Aldona.

Pašnekovė įsitikinusi, kad tokiai gydymo įstaigai, kaip Akmenės sveikatos centras, nereikia jokios reklamos, nes gyventojai vienas iš kito susižino apie ten dirbančias patyrusias gydytojas, jautrias ir rūpestingas slaugytojas, skubiai ir be eilių suteikiamą pagalbą, todėl pacientų skaičius auga kaip ant mielių.

Aukšto lygio paslaugos – kaip didmiesčiuose

„Neslėpsiu: džiugu girdėti gerus atsiliepimus, kai gyventojai įvertina mūsų nuoširdžias pastangas. Su valdiška poliklinika konkuruojame ne dėl pacientų, bet dėl geresnių paslaugų mūsų klientams. Sveika konkurencija verčia pasitempti ir nuoširdžiu darbu įrodyti, jog Akmenės kraštas nėra kažkoks užkampis, nes ir čia gali veikti tokio pat aukšto lygio sveikatos centras, kokie veikia didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje ir Kaune“, – kalba naujosios poliklinikos direktorius Gytis Gavorskas.

Pačiame Naujosios Akmenės centre, adresu Respublikos g. 1A, visų pacientų laukia gydytojos terapeutės Regina Pukinienė, Nijolė Bartkevičienė, Jadvyga Daukantaitė bei šeimos gydytojos Zita Suveizdienė ir Vida Pužienė. Nors per karantiną ligonius gydytojos konsultuoja telefonu, tačiau esant poreikiui be problemų būsite priimti ir vietoje. Į dalį klausimų atsakys  slaugytojos Dalia Martinaitienė, Rima Kuodienė, Henrieta Žitkevičienė, Vaida Bitinienė ir Renata Zaveckytė.

Profesionalios naujosios kartos gydytojos odontologės Raminta Baniulė ir Audronė Daukšienė bei burnos higienos specialistė Ieva Biliūnienė pasirūpins jūsų dantų sveikata ir higiena.

Įstaigos darbuotojų tikslas – kad pacientai visas paslaugas gautų vienoje vietoje, todėl čia veikia ir viena moderniausių laboratorijų Baltijos regione „Medicina Practica“, kurioje visus reikalingus tyrimus galima atlikti vietoje ir skubiai. Pacientų patogumui pradėjo dirbti ir vaistinė „Apotheca“. Ir tai dar ne viskas, nes artimiausiu metu teikiamų paslaugų pasirinkimas bus dar didesnis.

Norint pasinaudoti Akmenės sveikatos centro teikiamomis paslaugomis gyventojams tereikia užpildyti prašymą prisirašyti prie šios įstaigos. Maloniai kviečiame registruotis į Akmenės sveikatos centrą darbo valandomis telefonais: (8 425) 46 336 ir (8 425) 59 699. Akmenės sveikatos centras įsikūręs Naujojoje Akmenėje, Respublikos g. 1A.

Publikacija šeštadienio sausio 9 d. VIENYBĖJE.