Brangieji Akmenės krašto žmonės,

Plačiais žingsniais per žemę keliauja pavasaris. Džiaugsmo sparnais atsklendžia atgimimo ir vilties šventė – Šv. Velykos!

Deja, šiemet Šv. Velykos dėl koronaviruso pandemijos ne tokios, kaip buvome įpratę per metų metus, ne tokios, apie kokias galėtume svajoti…

Vis dėlto, nepaisant nieko, nepasiduokime nusivylimui, liūdesiui, nesugniužkime ir – švęskime! Švęskime kitaip, bet su viltimi, su  šviesia nuotaika, pačių artimiausių žmonių rate. Jei negalime tiesiogiai apkabinti savo mylimų žmonių, draugų apkabinkime juos širdimi, mintimis. Pasikalbėkime telefonu, į akis pasižiūrėkime kompiuterio ekrane. Nesiveržkime susitikti dėl vienintelio ir paties svarbiausio šiandienos tikslo: kad nesusirgtume patys ir nesusargdintume mums brangių žmonių.

Tad teatneša Šv. Velykos mums visiems dvasinės stiprybės ir neblėstančios vilties. Pirmiausia, linkiu sėkmės tiems, kas saugo, gelbėja mus nuo pavojingojo viruso.

Tegul bėdos aplenkia visų Jūsų namus, tegul į juos sugrįžta pilnatvė ir gera nuotaika. Būkite sveiki, stiprūs ir laimingi!

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas