Dviratininkų fiesta

Mūsų rajono centras tiek dviratininkų iš visos Lietuvos – per 250 viename būryje – nebuvo regėjęs. Gegužės 28 dieną centrinėje miesto aikštėje startavo UAB „Eternit Baltic“ ir Kalnų dviračių (MTB) sporto federacijos iniciatyva surengtas dviračių maratonas ir apskritai dviračių šventė.

Maratono dalyviai galėjo pasirinkti dvi distancijas: ilgąją (pagrindinis ratas), 74 km; trumpąją (mėgėjų ratas), 28 km.

Vaikų rate pirmąsias tris prizines vietas užėmė P. Rakauskas, V. Musteikis ir K. Kaupaitė. 28 kilometrų trasą greičiausiai iš vyrų įveikė uteniškis D. Tamošiūnas. Antrojoje pozicijoje liko G. Petrauskas iš Telšių, trečiojoje – R. Žibaitis iš Joniškio. Iš moterų greičiausiai pedalus mynė E. Ciemnolonskytė iš UAB „Etrenit Baltic“ komandos.

Kas nugalėjo 74 kilometrų ruože? Kaip nugalėtojų pakyla išdalinta kitiems dviratininkams? Apie tai išsamiame  rašinyje šeštadienio „Vienybėje“.