Gražiausiai tvarkoma aplinka

Birželiui baigiantis ir liepos pirmosiomis dienomis  gražiausiai tvarkomos aplinkos apžiūros – konkurso komisija, kuriai vadovavo vicemeras T. Martinaitis, išrinko nugalėtojus ir skyrė apdovanojimus, padėkas.

Gražiausių sodybų kategorijoje nugalėtojais nutarta  pripažinti – įteikiant lentelę „Gražiausiai tvarkoma aplinka 2019“ ir 100 eurų dovanų čekį: Silvą ir Regimantą Ivanauskus iš Urbonaičių kaimo, Papilės seniūnijos, Antaniną ir Virginijų Juodeikius iš Ventos, Lianą ir Aidą Šalavėjus iš Kruopių miestelio, Juditą ir Algimantą Žilius iš Akmenės III kaimo, Birutę ir Vidą Dobrovolskius iš Ramučių kaimo, Dalią ir Večislovą Rimkevičius iš Naujosios Akmenės.

Gražiausiai tvarkomų daugiabučių namų kategorijoje pripažinti – įteikiant lentelę ir 100 eurų dovanų čekį: Laižuvos gatvė 8A, Akmenės mieste, Nepriklausomybės alėja 2, Naujojoje Akmenėje, Pušyno gatvė 3, Alkiškių kaime. Gražiausiai tvarkomų švietimo ir ugdymo įstaigų kategorijoje nugalėjo Naujosios Akmenės lopšelio – darželio “Atžalynas” skyrius “Žvaigždutė” ir Akmenės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius “Gintarėlis”. Gražiausiai tvarkomos įstaigos ir įmonės – Kruopių kultūros namai, ŽŪB „Pipiriai“ Klykolių kaime. Apdovanojimai tokie pat – lentelė ir 100 eurų čekis.

Savivaldybės padėkos raštu ir 50 eurų čekiu paskatinti Virginija ir Stasys Lideikiai iš Kruopių, Irena ir Kazys Šiauliai iš Ventos seniūnijos, Irina ir Vytautas Čiapai iš Papilės, Valentina ir Kostas Jasučiai iš Naujosios Akmenės.

Apie pamatytą ir sužinotą lankantis gražiausiai tvarkomose sodybose, įstaigose, parašysime „Vienybės“ puslapiuose.

„Vienybės“ informacija

Žvalgytuvės po gražiausias sodybas

Ten, kur Venta

Žvalgytuves tęsėme po tvarkingas, gražias sodybas su Savivaldybės sudaryta komisija, kurią vykstant į Ventos seniūniją papildė „Lietuvai pagražinti“ draugijos vadovas landšaftininkas V. Beniušis. Man Ventos kraštas savaime susitapatina su gražia aplinka, ypač, jei namai stovi netoli upės kranto. Jei ir ne prie upės  sodyba, tai erdvės ir žalumos  tikrai užtektinai. Svarbiausia, kaip šeimininkai saviems geriems tikslams aplinką panaudoja.

Po Ventos seniūnijos sodybas palydėjo seniūnė G. Mačiuvienė.

Daugiau liepos 10 d., trečiadienio, „Vienybėje“.