Kelionė – prizas už rašinį apie gimtąjį miestą

Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazijos  moksleivės, dabar jau septintokės Elzė Lagaunikaitė ir Urtė Ruibytė  tapo šalies anglų kalbos Kengūros lyderių turo nugalėtojomis. Apdovanotos Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo diplomu ir kelione į užsienį, į Čekijos sostinę Prahą  bei Lenkijos miestą Vroclavą. Elzė prizą pelnė už rašinį anglų kalba apie Naująją Akmenę.

Mokytoja Laima Balčiūnienė sako, kad   mokinėms puikiai sekasi anglų kalba.  Abi gerai mokosi. Ypač Elzė. Ji  – nuolat pirmūnų sąrašuose, yra gabi ir darbšti. Sėkmingai dalyvauja įvairiose olimpiadose, konkursuose, viktorinose. Mergaitės žinios universalios, ką rodo ir pergalės mokyklos Eruditų konkurse. Piešia. Kai iliustruoja savo  projektinius darbus piešiniais ar papuošia klasės lentą šventėms, aplinkiniai gėrisi ir stebisi. Urtės stipriausias dalykas yra anglų kalba. Ji buvo viena iš mokslo metų užbaigimo renginio „Alio, mes ieškome talentų“ vedėjų.

Konkurso Lyderių ture taip pat dalyvavo mokytojos L.Balčiūnienės mokinys Rokas Bružas, bei mokytojos R. Kleinienės mokinys Lukas Venckus.

Elzei ir Urtei užsienio kelionės nėra naujiena. Bet ši ypatinga tuo, kad pačios ją „užsidirbo…

Daugiau Lilija Smalakienė trečiadienio, rugpjūčio 7 d. VIENYBĖJE.