Laikraščio pristatymas skaitytojams neturėtų strigti

Lietuvos paštas įspėja klientus apie dalies siuntų ir laiškų vėlavimus. To priežastys – vis dar išliekantis ypač didelis siuntų srautas ir pereinamasis laikotarpis diegiant automatizuotą siuntų skirstymą. Bendrovė atsiprašo klientų už nepatogumus. Tuo pačiu paštas informuoja, kad  periodinės spaudos pristatymas neturėtų strigti.

„Vienybės“ prenumeratą  priima iki 26 dienos

Dar devynios dienos liko pašte užsisakyti „Vienybę“  kitam mėnesiui. Tačiau neretai  redakciją pasiekia nusiskundimai, kad atokiau gyvenantys nesulaukia mobilaus paštininko. „Vienybė“ apie tai pasiteiravo atsakingų „Lietuvos pašto“ atstovų.

“Vienybei” atsakė Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Ugnė Bartašiūtė: „Mobilųjį laiškininką galima išsikviesti paskambinus bendruoju Lietuvos pašto tel. nr. 8 700 55 400. Svarbu pastebėti, kad jį išsikviesti galima tik dėl pašto paslaugų, pavyzdžiui, norint išsiųsti siuntą, tuomet jam atvykus bus galima užsisakyti ir prenumeratą.”

Pasak Komunikacijos departamento vadovės,  kiekviename miestelyje, kurį aptarnauja mobilusis laiškininkas, jis turi pastovėjimo vietą – čia taip pat galima ateiti ir užsisakyti prenumeratą. Lietuvos pašto puslapyje galima rasti tikslias mobiliųjų laiškininkų pastovėjimo vietas.

Mobilieji laiškininkai visoje Lietuvoje jau veikia ilgiau nei metus, gyventojai jas vertina labai pozityviai, pašto paslaugos tapo prieinamesnės, ypač, atokiausių vietovių gyventojams“.

Prenumeruojant internetu

“Lietuvos pašto” atstovai sako, kad rajono laikraštį galima užsisakyti tik tame rajone, kuriame jis yra platinamas. Tačiau  leidinius prenumeruoti galima ir internetu.

Užsisakant internetu, reikėtų atkreipti dėmesį, kuriame rajone jis yra platinamas – tokia informacija yra nurodyta šalia leidinio pavadinimo.  Lietuvos pašto  internetinės svetainės „Prenumeruok.lt” puslapyje yra  „Vienybė” (Šiauliai) ir „Vienybė” (Telšiai). Jei laikraštis platinamas Akmenės, Joniškio rajonuose reikia rinktis „Vienybę” (Šiauliai), o jei Mažeikių ar Telšių rajonuose – „Vienybę” (Telšiai). Miesto pavadinimas nurodo paštą, kuris aptarnauja minėtų rajonų klientus.

Taip pat prenumeratą galima užsisakyti paskambinus bendruoju Lietuvos pašto tel. nr. 8 700 55 400.

Daugiau trečiadienio, kovo 17 dienos „VIENYBĖJE“.