Medaliai po dvylikos metų

Lietuvos SIL-RKL A diviziono bronzos medalius iškovojo SC „Akmenės cementas-Grudita“ krepšininkai,. Tai aukščiausias apdovanojimas rajono vyrų krepšinio istorijoje.

Komandos vyriausiasis treneris Saulius Momkauskas priminė, kad iki medalių eita dvylika metų. Akmeniškiai 2015-2016 ir 2016-2017 metų sezonuose neįveikė ketvirtfinalio barjero, o 2014-2015 metų sezone pralaimėjo mačą dėl trečiosios vietos. Pasak S. Momkausko, ką tik pasibaigusį sezoną pradėjo su nerimu, nes komanda neteko pagrindinio lyderio Audriaus Povilaičio, kuris išvyko žaisti į Italijos trečios lygos komandą. Jį pakeisti į ekipą atėjo trys ambicingi jaunuoliai Justinas Jogminas, Dovydas Daubaris ir Gytis Vitkauskas.   „Užsikabino“ J. Jogminas (ūgis 197 cm), kuris tapo ir viso A diviziono naudingiausiu žaidėju ir gavo prizą. Nustebino ir Mantas Košelis (188 cm), Justas Janulis (201 cm), Martynas Valters (185 cm). Nuo pradžių ekipoje žaidžia komandos kapitonas Nerijus Mika (190 cm) ir trenerio asistentas Evaldas Radionovas .

Saulius GAJAUSKAS plačiau rašo šeštadienio numeryje. Nuotraukose iš archyvo: Justinas Jogminas – naudingiausias lygos žaidėjas; Mantas Košelis – lemiamų rungtynių ir sezono naudingiausias krepšininkas; komanda su treneriu.