„Mėnulio fazė“ dainuos sausio 22 – ąją

Akmenės seniūnijos Gulbinų kaime gyvenantiems menininkams, idėjinio šeimos ūkio ūkininkams  Laimai ir Vladui Chockevičiams metų pradžia pažėrė veiklos ir jaudulio.  Sausio 1-ąją Vladas su savo muzikiniu projektu „Mėnulio fazė“ pristatė naują dainą „Give Me A Sign“ ir jos vaizdo klipą. Daina atlikėjui nutiesė kelią į „Eurovizijos“ atrankų sceną.  Muzikos ir žodžių autorius pats Vladas, o kūrinys apie  pokyčius, meilę gamtai, apie save patį, žmones, kurie šalia.

„Mano pasirodymas „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laidoje „Pabandom iš naujo“  per LRT bus rodomas sausio 22d.,  21 valandą,“ – primena Vladas. Dainos autorius apie pasirinkimus, tikslus ir kūrybą mintimis dalijosi su daugeliu spaudos leidinių, internetinių portalų, dalyvavo televizijų kanalų laidose. Vladas – mūsų kraštietis, tad palaikykime jį atrankoje. Ir prisiminkime Chockevičių įsikūrimo mūsų rajone istoriją.

 Šeima į  Gulbinų kaimą Akmenės rajone atvyko sugrįžę iš Londono. Įsikūrė, apsisprendė, kuo užsiims. Ir veikla buvo sėkminga. Vladas save  apibūdina  save kaip tėvą, ūkininką, atlikėją, muzikos prodiuserį, kompozitorių. Sako:  „Stengiuosi visose veiklose padaryti geriausią, ką galiu. Vienareikšmiškai man  pirmoje vietoje yra šeima. Darnos išlaikymas šeimyniniuose santykiuose yra viso ko pagrindas ir tai labai daug prisideda prie to, kad ir kitose veiklose sektųsi. Ūkininkavimo veikla dažniausiai užsiimu vasarą. Žiemą būna daugiau laisvo laiko, tad galiu darbuotis studijoje, užsiimti kūryba. Koncertai dažniausiai vyksta savaitgaliais. Veiklas keisti  smagu: vieną dieną darbuojuosi  traktoriumi, o kitą dieną švarus ir pasipuošęs dainuoju scenoje – labai įvairu ir darbas nepabosta. Visomis veiklomis mėgaujuosi vienodai. Jei nepatiktų – tuo neužsiimčiau“

Į kaimą iš Londono pora  atsikėlė prieš aštuonerius metus. Gyventi kaime svajojo…