Muzikuoti galima ir riešutais, ir mango kauliukais

 

Parodoje „Mokykla 2019″ renginyje  “100 proc. esu mokytojas”  patirtimi dalijosi pedagogai. Tarp jų ir Naujosios Akmenės lopšelio – darželio “Atžalynas” “Žvaigždutės” skyriaus muzikos mokytoja  ekspertė Onutė Deniušienė. Kuo dalinasi ikimokyklinės įstaigos pedagogas ir kas gali būti įdomu kitų kraštų kolegoms?

Ikimokyklinės įstaigos muzikos mokytoja O. Deniušienė sakė priėmusi pasiūlymą parengti pranešimą  apie neformaliojo ugdymo mokytojų patirties sklaidą ne tik dėl to, kad turi, ką papasakoti apie savo ir kolegų patirtį, norėjosi pristatyti savo kraštą, įstaigą. Parengusi  daugiau nei pusantro šimto skaidrių su renginių, projektų, užsiėmimų nuotraukomis, sakė siekusi parodyti, kokia veikla ikimokyklinėje įstaigoje galima po pagrindinių ugdymo užsiėmimų, kokia to prasmė ir kur rasti idėjų.

Apžiūrėję muzikos mokytojos ekspertės Onutės Deniušienės priemonių mokyti muzikos “arsenalą”, galite likti nustebinti. Muzikuoti galima ir kokoso riešutu, ir mango kauliukais, ir popierinėmis lazdelėmis, ir akmenukais.   Muzikos mokytojos patirtis sukaupta per 44 darbo  metus.  „Žvaigždutėje“  Onutė nuo 1986 m.  Įgyta mokytojos ekspertės kvalifikacija. Parengta ir išleista autorinių kūrinių knygelė „Padainuokim ir pašokim”.

Daugiau Lilija Smalakienė šeštadienio gruodžio 7 dienos VIENYBĖJE.