Namai saugūs, tik be gimtadienio šventės

Tuo metu, kai Lietuvoje 40 proc. užsikrėtusių ir sergančių COVID-19 infekcija yra įvairiuose šalies socialinių paslaugų namuose, Akmenės rajono socialinių paslaugų namai saugūs. Priemonės, kurių įstaigoje imtasi tik iškilus koronaviruso pavojui, padėjo apsaugoti ir darbuotojus, ir gyventojus. Šis mėnuo įstaigai ypatingas, nes minimas gimtadienis. Gegužės 18 dieną Akmenės rajono socialinių paslaugų namams sukako 28 metai.

“Bėgdami metai kuria įstaigos istoriją, formuoja socialinių paslaugų sampratą, įrašo prisiminimus žmonių atmintyje, širdyje. Šis gimtadienis kitoks, išskirtinis. Visas pasaulis kovoja su Covid-19 virusu. Sekame informaciją Lietuvoje. Įstaigos gimtadienis, graži proga visiems susirinkti, pasikviesti draugų, kurie dovanoja koncertus, pasibūti, pasilinksminti ir vėl versti naują įstaigos gyvavimo puslapį, tačiau karantinas pakoregavo ne tik gimtadienio šventę, bet ir darbą”, – sako  direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Daiva Kvaukienė,  daug įstaigos gimtadienio švenčių kūrusi, režisavusi ir vedusi. D. Kvaukienė žino, kaip įstaigos gyventojai pasiilgo koncertų ir susitikimų.

Direktorius tikina, kad jiems svarbiausia yra  žmonių saugumas. Todėl įstaiga,  kasdien gaudama rekomendacijų, panaudodama savo turimus žmogiškuosius resursus, strategavo, kūrė planus, kaip suvaldyti ateinančią krizę, kaip saugiai organizuoti įstaigos veiklą.

“Karantinas dar tęsiasi, ateitis neapibrėžta ir neaiški, tačiau mes esame stipresni, labiau susitelkę, galintys vienas kitam padėti,“- sako įstaigos direktorius Valdemaras Paškevičius ir visus esamus, buvusius darbuotojus, klientus ir jų artimuosius sveikina su įstaigos gimtadieniu.

Daugiau rašinyje šeštadienio, gegužės 23 d., VIENYBĖJE.