Naujametinis interviu

 

Birutė KULVINSKIENĖ

Savivaldybės tarybos narė

Esu patenkinta, kad Tarybos priimti sprendimai aprėpia svarbius   rajono raidos klausimus. . Ne taip seniai tik svajojome, kad asfalto juosta su rajono centru sujungtų Klykolius, o dabar asfaltuoti keliai veda į Klykolius, Agluonus, netrukus patogią jungtį turės Jučiai, asfaltas turėtų pasiekti ir Laižuvą.Šie metai man asmeniškai brangūs – atšvenčiau jubiliejinę metų sukaktį. Gyvenu, džiaugiuosi kiekviena diena, nes suprantu, kad gyvenimas duodamas vienintelis ir vienintelį kartą.

Meilutė Kaminskienė

Kruopių bendruomenės pirmininkė

Palaikėme ryšius su kitomis bendruomenėmis . Kruopiuose lankėsi bendruomenės „Klykolių sodžius“nariai, vykome į Šakyną, dalyvavome šios bendruomenės surengtoje derliaus šventėje. Mus pakvietė ir svetingai priėmė Joniskio rajono Skaistgirio mietelio bendruomenė „Martyno jomarke“. Liūdni šie metai ir dėl pašto pertvarkos.Mus aptarnauja mobilusis laiškininkas.

Andrius ALMANIS

Savivaldybės tarybos narys,

Ventos regioninio parko direktorius

Metai buvo pilni įvairių darbų ir sumanymų. Nuo 2013-ųjų, kuomet prasidėjo revoliucija Ukrainoje, aktyviai bendradarbiauju su ukrainiečiais. Kartu su bendraminčiais įkūrėme tarptautinio palaikymo bendriją „Kelias į svajonę“, kuriai aš ir vadovauju. Nuo 2015 metų dalyvauju Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio užsienio reikalų ir nacionalinio saugumo komiteto veikloje.

Ventos regioninio parko direkcijoje daug nuveikė visas mūsų gražus kolektyvas..

Labai branginu bendravimą su žmonėmis, dalyvauju Akmenės mėgėjų teatre. Džiaugiuosi, kad šiemet išleidome naują muzikinį albumą – „Dar ne suvartos“. Kitų metų pradžioje būtinai surengsime šio albumo pristatymą Akmenės rajone.

Plačiau – gruodžio 30 d. „Vienybėje“