Nuo muzikos skaidresnės dienos

Penktadienį, sausio 24 – ąją,  Akmenės kultūros namuose susiburta tradicinei, prasmingai šventei „Po mūzos sparnu“, kuri skirta kultūros darbuotojų ir meno mėgėjų kolektyvų pagerbimui.  Apdovanojami  2019 metais aktyvūs, daug gražių emocijų dovanoję, talkinę šventėse, renginiuose žmonės ir kolektyvai. Rimantas BRASIŪNAS – muzikantas, dainininkas, ir, kaip sako jį pažįstantys meno mėgėjų kolektyvų dalyviai – linksmas, geras žmogus, tikras draugas.

Žinojau paslaptį – Rimantą apdovanos, tačiau kalbindama negalėjau išsiduoti, nes pažadėjau, kad pašnekovas nieko nesužinos. Jam buvo smalsu, kodėl kalbinu, kodėl rašysiu, juk Kultūros rūmai knibžda dainuojančių, grojančių… Juolab, sakė Rimas (vyras paprašė sutrumpinti vardą, nes visi taip kreipiasi), jis Naujojoje Akmenėje naujokas, prieš gerus penkerius metus iš Šiaulių čia atvykęs. Ir apdovanojimas toks išskirtinis – „Širdžių muzikantas“.  Taip verta vadinti žmogų, kuris su visais sutaria, visiems reikalingas, tiesia pagalbos ranką. Meno savanoriai reikalingi visuose kolektyvuose – šokiuose, kapeloje, chore. Rimas ko ne visur, ką išvardinau, ir dalyvauja.

Rimas Brasiūnas – šiaulietis, gimęs, augęs ir ilgą gyvenimą ten gyvenęs. „Turėjome didoką namą, vaikai užaugo. Reikėjo spręsti ir rinktis, kur gyvensime. Koks skirtumas, kur tau atneš pensiją… Nutarėme pasižvalgyti po apskritį. Ir Kelmėje, ir Joniškyje dairėmės. Naujoji Akmenė „prilipo“ labiausiai. Tvarkingas, žalias, ramus miestukas. Čia ir apsistojome,“- pasakojo pašnekovas.

Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio, sausio 25 d., VIENYBĖJE.