Paskutinio skambučio šventė

Simbolinis paskutinis skambutis internetu šią savaitę  jau nuskambėjo  rajono gimnazijose. Šventė ne tokia, kaip įprasta, tačiau išradingi gimnazistai išsaugojo svarbiausius šio renginio akcentus: paskutinę pamoką su klasės vadovu, susitikimus su pirmaisiais mokytojais. Sulaukė mokytojų, draugų, pirmokų  ir rajono valdžios atstovų sveikinimų.

Pirmieji rajone Paskutinio skambučio šventę atšventė  22 Ventos gimnazijos abiturientai. Antradienio rytą jie, nelaužydami ilgamečių tradicijų,  suko ratus automobiliais po miestą. Abiturientus iš balkonų įvairiai ir išradingai sveikino mokytojai,  mojavo Ventos gyventojai. Vyko pamokos su auklėtojomis G.Kazlauskiene ir S.Vežuka.  Abiturientams, netekusiems galimybės švęsti  kartu, netrūko  siurprizų

Netradiciškai išlydėjo abiturientus ir Papilės  Simono Daukanto gimnazija. Šiemet mokyklą baigia 16 abiturientų. Šventė vyko vakar, penktadienį, nuotoliniu būdu. Prasidėjo pirmokų ir rajono savivaldybės atstovų sveikinimu. Paskutines matematikos, lietuvių kalbos pamokas vedė mokytojos  Asta Vaičekauskienė, Rita Liachauskienė,  Vilija Perminienė, o paskutinę  valandėlę – klasės auklėtoja Genovaitė Bičiušienė.

Apie ypatingą laiką ir gražius metus gimnazijoje primins ne tik dovanotas dailus suolas, bet ir nuotrauka, įamžinusi neįprastas aplinkybes.

Daugiau  šeštadienio, gegužės 23 d., Vienybėje.