Per dvi dienas – šešios kovos

Akmenės rajono sporto klubo „Energija“ sportininkas, Lietuvos sporto universiteto studentas Paulius Žimantas praėjusį savaitgalį tapo dviejų Europos turnyrų prizininku – laimėjo „Europos karate taurės“  turnyrą ir tapo vicečempionu Europos pilno kontakto karate čempionate. Per dvi dienas Paulius kovojo šešias kovas – po tris kiekvienose varžybose.

„Europos karate taurės“ turnyro, kurio finalo dalyviai užsitikrino galimybę dalyvauti kitų metų rugsėjo mėnesį vyksiančiame Pasaulio kyokušin karate čempionate pagal svorio kategorijas Lenkijoje, ketvirtfinalio kova vyko šeštadienį. Joje, per pagrindinį kovos laiką, įveiktas lenkas.

Gruodžio 4 – ąją pusfinalio kovoje 109 kilogramus svėręs Paulius susigrūmė su 122 kg gigantu iš Vengrijos Andrasu Davidu, įveikusiu Baltarusijos atstovą. Pauliui įrodyti savo pranašumą prireikė pusantros minutės – po šuoliuku atlikto smūgio vengras tęsti kovą atsisakė.

Finale laukė kova su Antanu Klibavičiumi iš Jonavos. 15 sekundžių prireikė pirmajai daliai taško iškovoti. Kova pasibaigė A. Klibavičiui pačiam sustabdžius ją po eilinės akmeniškio rankų smūgių atakos.

Daugiau apie „Energijos“ sportininko pasirodymą Europos čempionate- trečiadienio „Vienybėje“