Prenumeratos dovanos

Prenumeratos dovanos

Savivaldybės tarybos narys socialdemokratas Romualdas NORBUTAS su žmona Diana NORBUTIENE, Žemės ūkio konsultavimo tarnybos Akmenės biuro darbuotoja, artėjančių didžiųjų švenčių proga sveikina visus skaitytojus, linki šviesaus kalėdinio laikotarpio ir metinę „Vienybės“ laikraščio prenumeratą dovanoja:

Šapnagių kaimo bibliotekai;

Joanai NORBUTIENEI – Ramučių kaimo gyventojai, mielai Mamai, ištikimai „Vienybės“ laikraščio skaitytojai. Laikraščio publikacijose ji susitiks su žmonėmis, tarp kurių prabėgo s ilgi darbo dešimtmečiai.

Redakcija dėkoja D. ir R. Norbutams už prenumeratos dovanas.

Gerbiamieji, redakcija kviečia visus, kurie gali, pasidalinti gerumu su atskirties žmonėmis, pedagoginio ir kultūros darbo veteranais, neįgaliųjų organizacijomis, bendruomenėmis ir dovanoti „Vienybės“ prenumeratą. Dovanų akcija vyksta iki gruodžio 15 dienos.

Dėkoja

Ventos miesto bibliotekos skaitytojai ir darbuotojai dėkoja Genovaitei ir Stasiui Mačiams už puikią dovaną – metinę „Vienybės“ laikraščio prenumeratą. Ne pirmi metai esame pamaloninami Ventos seniūnės ir jos vyro. Dėkui ir šviesių Jums švenčių!

Roma MILTINIENĖ, Ventos miesto bibliotekos-filialo vadovė

Diena nušvito gerumu, rytas tiesiog nuostabus, kai sužinojau puikią naujieną – gaunu dovanų „Vienybės“ laikraščio prenumeratą 2018-iesiems. Dėkoju mielai Vitalijai Žakienei. Džiaugiuosi, kad esi jaunatviška ir kad nerimsta tavo širdis. Tavo dovana prikėlė mane, o jau ruošiausi žiemos miegui…Ačiū redakcijai, kad kasmet organizuoja gerumo akcijas. Esame ir būsime su „Vienybe“.

Genutė Skerstonienė iš Žerkščių kaimo