Svajojęs būti virėju, remontuoja sunkvežimius

Jau dvidešimt dvejus metus Giedrius NAVICKAS Ventos pakrantes iškeitė į Islandijos geizerių versmes. Svajojęs būti virėju, paragavęs statybininko duonos, jis jau dešimtmetį remontuoja sunkvežimius. Kaip svetur gyvena akmeniškis?

Tu ir Venta…

Trumpas ir paprastas pasakymas – gimęs Ventoje, 1976 metų sausio 9 dieną. Mokiausi Ventos vidurinėje, baigęs devynias klases stojau į Kuršėnų politechnikos mokyklą mokytis konditerio – kulinaro profesijos. Tuo metu mėgau gaminti. Bet konkursas buvo labai didelis – teko vietą užleisti kitam, o pats pasirinkau autošaltkalvio profesiją. Mokiausi ketverius metus.

Po mokslų grįžau Venton. Pradėjau dirbti UAB „Ventos vandenys“. Buvau ir mechanikas ir vairuotojas. 1995 metų rudenį atlikau pareigą Tėvynei Lietuvos kariuomenę. Tarnybą pasirinkau Lietuvos Pasienio policijoje. Po metų vėl grįžau į buvusią darbovietę

Dar po metų, tuometinis Ventos seniūnas Apolinaras Nicius pasiūlė pereiti dirbti vairuotoju į Ventos ambulatoriją. Darbo metai praleisti Ventos ambulatorijoj buvo labai įspūdingi. Šiltas priėmimas, draugiškas kolektyvas. Dirbdamas ten daug bendravau su Apolinaru. Jo dėka tapau ir Ventos jaunimo sąjungos pirmininku.

Apie Giedriaus Navicko, buvusio ventiškio gyvenimą Islandijoje – Ramūno ŽIMANTO pasakojimas antradienio laikraštyje.