Švietė, viliojo ir džiugino

Praeiti, ką tik pasibaigę metai, buvo kitokie – sunkesni ir brangesni, tad artėjant didžiosioms šventėms kilo minčių – ar įstaigos, gyventojai ryšis apšviesti namus, kiemus, juk elektros kainos gerokai šoktelėjo. Ačiū puošusiems aplinką, apšvietusiems ir vis dar įjungiantiems vakarais apšvietimus, tuo keliantiems nuotaiką mums visiems. Seniūnijos įvertino puošėjus ir pasidalijo informacija.

Papilės  seniūnija išskyrė Daubiškių kaimo bendruomenę (bendruomenės namų teritorija), tai  nauji namai, pirmą kartą ir išskirtinai išradingai išpuošti, įdėta labai daug darbo ir sumanumo. Individualių namų šeimininkai taip pat pasistengė apšviesti ir papuošti teritoriją: išskirtos Ligitos ir Tomo  Levinų  Papilės miestelyje, Jurgitos ir Vidmanto Anužių Daubiškių kaime, Marytės ir Alfonso Kolbergų  Kairiškių kaime sodybos.

Kruopių seniūnija  prizus skiria Spaigių bendruomenei,Kruopių pagrindinei mokyklai, Individualių namų Šapnagių kaime šeimininkams Laurai ir Mindaugui Norbutams, Aivarui ir Jolitai Zauriniams.

Ventos seniūnija išskyrė  Gitanos ir Felikso Griguolų sodybą Ventos mieste, Irenos ir Jono Činkų sodybą paeglesių kaime,  Dovilės ir Ernesto Juzumų Purvių kaime, Gitanos ir Valdo Baranauskų Žerkščių kaime, Lolitos ir Arūno Zvonkų Ventos mieste.

Apie visų seniūnijų gražiausiai pasipuošusius – antradienio laikraščio numeryje.