Tilto remontas vėluoja

Ramūnas  ŽIMANTAS

Jau metai su virš Akmenė tapo miestu, tarsi viduramžių pilis, kurios vienapusė saugoma upės – nuo pernai metų birželio mėnesio remontuojamas tiltas per Dabikinės upę, kuriuo ne vienas keliautojas sutrumpindavo gerą kelio gabalą. Dabar gi, norint iš Ventos pusės važiuojant pasiekti Akmenės centrą, būtina daryti lanką, važiuoti aukščiau upės vaga esantį tiltu, ir porą kilometrų K. Kasakausko gatve.

Stoties gatvės gale esantis tilta pradėtas remontuoti praėjusių metų birželio 9 dieną. O darbus planuota pabaigti šių metų liepos 9 dieną. Deja, matyt velnio tuzino mėnesių skaičius ir pakišo koja, nes jau rugpjūčio pabaiga, o eismas tiltu taip ir nevyksta.

Kaip „Vienybės“ laikraščiui teigė tilto remonto užsakovo – Lietuvos automobilių kelių direkcijos tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausiasis komunikacijos vadybininkas Saulius Jansonas, šiuo metu atlikta beveik 65 procentai darbų. Teigiama, kad bemaž trims mėnesiams darbai buvo sustabdyti dėl to, kad reikėjo iškelti dujotiekį

Jansonas sakė, jog daugiau nei 821 tūkstančio eurų sąmata dėl darbų sustabdymo neturėtų pasikeisti – pinigai remontui skiriami iš Lietuvos, ne Akmenės rajono biudžeto. Planuojama, kad suremontuotu tiltu automobiliai galės keliauti jau šių metų spalį.

Autoriaus nuotrauka