Visa apimantis jaukumas

Ateini ir jauti – čia gera būti, nors esi tik svečias. Jaukumo jausmą patyriau pakviesta  į Socialinių paslaugų namų Dienos centro surengtas sporto žaidynes senjorams ir negalią turintiems žmonėms. Juk  gali taip būti, kad žaidynės Naujojoje Akmenėje taps tradicinėmis, papildys Sporto centro inicijuojamus renginius bendruomenei. Rugsėjo 6 – oji buvo išskirtinė ir gražiu oru, ir pramogomis, ir sportiniais pasiekimais.

Pirmiausia apsidairiau aplinkui: krūmai ir gėlės žydi, tvarka, vejos nušienautos, kiemo aplinkoje „išnaudota“ viskas, kas liko ir tiko iš anų „bibliotekinių laikų“. Manau, kad daugiabučių kaimynams patinka visa tai, gera pro langus estetiškus vaizdus matyti.

Galima sakyti, kad žaidynės buvo rajono lygio, komandų ir sirgalių buvo ne vien iš Naujosios Akmenės. Ir būrys talkininkų iš įvairių organizacijų, be abejo, ir savanorių. Visų rankos reikalingos – kam kėdę atnešti, kam padėti iš neįgaliojo vežimėlio pakilti, kam paduoti stiklinę vandens. Dar ir pietūs buvo ruošiami. Jau įprasta, kad  Dienos centro vadovė Daiva Kvaukienė  renginio eigą dėliojo. Pradžia – sportinės rungtys. Grojo ir dainavo Alkiškių kultūros namų vadovė Eugenija Narkuvienė. Viskuo, kas tą popietę vyko, pasidžiaugė Socialinių paslaugų namų direktorė J. Kupstienė.

Sporto žaidynių įspūdžiai – antradienio „Vienybėje“.