Žinių nebūna per  daug

Dešimtmečius mokaisi, bet vis išgirsti apie nežinomus dalykus. Tuomet svarbu, kaip priimi informaciją: supykęs, nusivylęs ar susidomėjęs „O, kaip įdomu – to dar nežinau“… Tikiu, kad geriausiai abitūros egzaminus išlaikiusios gimnazistės, susidūrusios su nežinomais dalykais, sakys: „O, to nežinojau“ ir  norės sužinoti.  Šimtukus egzaminuose uždirbo trys Ramučių gimnazijos mokinės – Rūta GUGINYTĖ, Fausta BAUER ir Kamilė STATKUTĖ.

Šios savaitės pradžioje Savivaldybėje pasveikintos geriausiai brandos egzaminus išlaikiusios abiturientės. Priėmime sveikino, sėkmės linkėjo rajono meras V. Mitrofanovas, vicemeras T. Martinaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas D. Rekis, Administracijos direktorės pavaduotojas A. Pekauskas.  Dalyvavo abiturienčių pradinių klasių mokytojos Z. Vaglienė, M. Paulauskienė, L. Dužinskienė, dalykų, kurių žinios įvertintos šimtu balų, mokytojos A. Vaitkevičienė, D. Vaičienė, J.Bernotaitė, Ž. Petokaitienė .

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas D. Rekis įvardijo džiugaus susiėjimo progą – visiems kartu pasidžiaugti aukščiausiais įvertinimais. Pakvietė mokytojas ir jau buvusias abiturientes „išduoti“ sėkmės paslaptis…

Visas rašinys liepos 30 d. numeryje

Roma JONIKIENĖ