Žvalgytuvės po gražiausias  sodybas. Daug darbo ir meilės aplinkai

 

Ko jau ko, bet galimybių sodybos kiemą paversti kampeliu, į kurį augalų būtų atgabenta iš viso pasaulio, tikrai yra. Už atitinkamą mokestį rečiausių krūmų, medelių, gėlių pristatys ir iš Meksikos… Vieną kitą labai retą augalą, pirktą parodose, turi ir mūsų krašto gražiųjų sodybų šeimininkai. Bet lankydamiesi konkursui pasiūlytose grožio oazėse džiaugėmės darbščiais ir sumaniais žmonėmis, kurie didžiąją dalį grožio kūrimo darbų atlieka patys.

Nuvažiavę į Kruopius, stabtelėjome prie kultūros namų – būtent ši vietą ir buvo pasiūlyta kaip tvarkingai sutvarkyta įstaigos aplinka. Čia jau paaugę krūmeliai, spygliuočiai suformuoti  juos dekoratyviai karpant, sužydę gėlės, pastatytas naujas suoliukas. Žodžiu, pagal išgales tvarka ir jaukumas.

…Paskutinis komisijos pasivažinėjimas buvo po rajono centrą su seniūnu R. Juozapavičiumi. Gražiausiai tvarkomos daugiabučių namų aplinkos apžiūrai pasiūlytos dvi vietos – Nepriklausomybės alėjos 2 ir 30 namai. Viskas sutvarkyta gyventojų rankomis ir lėšomis augalams, gėlėms, priežiūrai. Gražiausiai tvarkomos įstaigos, įmonės  – Naujosios Akmenės miesto lopšeliai – darželiai „Buratinas“, skyrius  „Žvaigždutė“ ir AB „Akmenės cementas“ teritorija.

Daugiau skaitykite trečiadienio, liepos17 d., VIENYBĖJE.