Akmenės krašto ambasadoriai. Direktorius, keliautojas, globalistas Gytis

Vieni matuoja metus lenkdami pirštus, plėšdami kalendoriaus lapus, treti skaičiuoja keliones, sutiktus žmones. Gytis Juodpusis turbūt priklauso pastarųjų grupei. Jis baigęs dar ano šimtmečio paskutiniame dešimtmetyje antropologijos mokslo studijas tuo metu prestižiniame M. Lomonosovo universitete Maskvoje, daugiau nei porą dešimtmečių vadovauja vienai didžiausių rinkos tyrimo bendrovių Lietuvoje.

Kas esi dabar?

Esu TNS LT (Kantar) Lietuvos įmonės direktorius. Kantar yra viena didžiausių, antra pasaulyje, rinkos tyrimų ir verslo konsultacijų bendrovė, veikianti daugiau nei 70 šalių. Taip pat esu Lietuvos socialinių ir rinkos tyrimų asociacijos valdybos narys bei Indijos prekybos rūmų Lietuvoje valdybos narys.

Apie gyvenimą Naujojoje Akmenėje.  Jei reiktų trumpai nupiešti žodžiais savo gyvenimą Naujojoje Akmenėje, koks piešinys būtų?

Seniau tai buvo proletariška gyvenvietė. Džiugu, kad tai keičiasi labai greitai. Gražus miestas dabar. Man jis buvo mažokas ir toks labiau panašus į  Rusijos pramoninius miestelius. Niekada neabejojau, kad Naujojoje Akmenėje esu labai laikinai. Prisipažinsiu, visuomet norėjau išvykti į didesnį miestą. Pagrindinė svajonė buvo Vilnius.

Bet miestas – tai ne tik aplinka, tai ir žmonės?

Mielų žmonių yra daug: mokytojų Sobenkų šeima, prisimenu mokytoją L. Matveičikienę, gydytojas Petravičienę ir Rastauskienę, Ilonių šeimą, klasiokų, daug buvo gerų žmonių. Su keliais akmeniškiais susitinku Vilniuje – L. Orvydu, R. Žilakausku, R. Galminu, retokai, bet susitikdavom ir su a.a. R. Jarockiu. Yra akmeniškių draugų socialiniuose tinkluose.

Visas Ramūno Žimanto pokalbis šeštadienio, balandžio 3 d., VIENYBĖJE.