Dominykos pasirodymas televizijoje pradžiugino  žiūrovus

Televizijos projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“ penkiolikmetė Ventos gimnazijos gimnazistė Dominyka Gurinaitė  sužavėjo ir komisiją, ir televizijos žiūrovus. Pasipylė nemažai pagyrimo žodžių ir linkėjimų.

Priverstinės atostogos jaunimui yra išbandymas. Ne tik nėra pamokų ar renginių, bet ir susiaurėjo kontaktai, nebėra ir  draugų susitikimų. Devintokė Dominyka Gurinaitė turi kuo užsiimti: groja, dainuoja ir išeina pasivaikščioti. Kol nėra pamokų, Dominyka rengiasi fortepijono konkursui ir rusų kalbos skaitovų konkursui. Dėl  ekstremalios situacijos, žinoma, tie renginiai nusikels, bet vis tiek  geriau būti pasirengus, sako gimnazistė.

Dominyka muzikos mokosi Ventos muzikos mokykloje. Fortepijonu groti ją moko Imants Vežuks, o dainuoti – Genovaitė Bučiuvienė. Dalyvavimo konkursuose patirties Dominyka nestokoja. Tad visada norėjusi save išbandyti ir kitokiuose projektuose. Tarp panašių televizijos projektų  jai labiausiai ir patikęs „Lietuvos balso“ projektas. Tik vis buvusi per jauna dalyvauti. Galvojo sulaukti šešiolikos. Bet atsirado naujas projektas, tinkantis jos amžiui. Draugų ir artimųjų paskatinta Dominyka parašė laišką organizatoriams.

Visas Lilijos Smalakienės  rašinys šeštadienio, kovo 21 d., VIENYBĖJE.