Geri darbai savo šaliai, miestui, mokyklai

Taip vadinasi akcija, kurią paskelbė Ventos gimnazijos organizacija „Nestabdyk“. Vienas  jų įgyvendinamo “Darnūs miestai ir bendruomenes“ projekto renginių – mokyklos jubiliejaus šventė.  Gimnazistai ne tik rengiasi šventei, bet ir ragina jungtis visus neabejingus gimnazijai. Tad pasimatykime kovo 10-ąją Ventoje.

Ventos bendruomenė kovo 10 d.  susirinks į Ventos kultūros namus atšvęsti  ne tik Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines, bet ir Ventos gimnazijos 65-ąjį gimtadienį.   Gimnazijos šventė ir suburs visus į darnią bendruomenę, nes scenoje žada pasirodyti ne tik moksleiviai, bet ir jų tėveliai, mokytojai,  buvę mokiniai. Be to, prisideda visi miestelėnai.

Kas tie, kurie ėmėsi  atsakomybės už svarbų renginį? “Nestabdyk” – tai aktyvių, išradingų, kūrybingų nutrūktgalvių grupė, inicijuojanti ir nestabdanti prasmingų kultūrinių, pilietinių, savanoriškų veiklų. Taip save įvardina organizacijos nariai, Ventos gimnazistai. Kad tai neeilinė  jaunimo organizacija, galėjome atkreipti dėmesį dar sausio mėnesį, kai jų surengta ypatinga „Nestabdyk” naktis“ buvo nominuota 2019 metų įvykio apdovanojimams.  Renginys išskirtinis tuo, kad moksleiviai naktį praleidžia gimnazijoje aktyviose veiklose, susitinka su įdomiais žmonėmis, mokosi lyderiavimo, verslumo, išdrįsta kalbėti aktualiomis temomis. Tai tik vienas iš renginių, kuriuos inicijuoja ir organizuoja gimnazistai…

Daugiau Lilijos Smalakienės publikacijoje  trečiadienio, kovo 4 d.  VIENYBĖJE.

—-

Kovo 10-ąją Ventoje:

10 val. – šv. Mišios Ventos bažnyčioje

12-14 val. -atvirų durų diena Ventos gimnazijoje.

17  val. – šventinis  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio minėjimas. 17.15 val. – gimnazijos jubiliejaus renginys Ventos kultūros namuose.