Kokią plautuvę virtuvei pasirinkti?

Šiuolaikinės virtuvės interjeras gerokai skiriasi nuo tų, kuriuos dauguma prisimename iš savo vaikystės. Tuomet nebuvo tokio plataus pasirinkimo ir technologijų, tokių kaip šiais laikais. Dabar virtuvė yra ta vieta, kur ne tik gaminamas maistas, bet ir ta vieta, kur visi susirenka atsipalaiduoti ir vakaroja kartu su šeima ar  draugais. Dėl to, virtuvės interjerui yra skiriama tikrai nemažai dėmesio.

Vis dažniau nevengiama eksperimentuoti ir pasirinkti nestandartinius sprendimus, tuomet verta pasidomėti ir paieškoti kokybiškos akmens masės plautuvės.  Toks akcentas ne tik prabangiau atrodo, lyginant su jau įprasta nerūdijančio plieno plautuve, bet ir labai stilingai atrodo. Be to, ji yra ilgaamžė, dėl ko yra itin vertinama daugelio žmonių. Kitas privalumas, kad tokio tipo plautuvę turi itin platų spalvų ir formų pasirinkimą. Be to tokio tipo kriauklės yra patvarios ir atsparios ne tik skirtingoms temperatūroms, bet ir fiziniams įbrėžimams. Dar vienas iš privalumų yra tai, kad atsukus net ir stiprią vandens srovę, vanduo bėga tyliai, ne taip kaip atsimušus į skardą ar metalą. Vienintelis trūkumas, kad ant iš akmens masės plautuvės gali labiau kauptis kalkės ar vandens apnašos, ypač jei ji yra tamsios spalvos. Tuomet rekomenduojama pasinaudojus praustuve, nepalikti jos šlapios ir sausai išvalyti nuo vandens lašų.

Galima rinktis norimo modelio akmens masės plautuvę, tačiau dauguma gamintojų pateikia rekomendacijas, kaip jas geriausia montuoti – integruojant į stalviršį arba pastatant ant jo arba montuojant iš apačios. Tad taip galėsite ne tik įsivertinti technines galimybes patogiai įsirengti virtuvės plautuvę, bet ir užtikrinsite, kad ja naudotis bus saugu. Be to, daugumai akmens masės plautuvių yra taikoma gamintojo garantija, tad net ir tuomet kai šis gaminys kainuoja brangiau nei kitų rūšių plautuvės, verta investuoti į kokybišką įrangą, kuri jums tarnaus ne vienerius metus. Taip galėsite būti ramūs, kad greitu laiku nereiks jos keisti, nes tokia plautuvė tikrai neatrodys senamadiškai ar nestilingai, net ir pakeitus virtuvės baldus.