Naujos poliklinikos atidarymas Naujojoje Akmenėje tapo tikra sensacija!

Naujos privačios poliklinikos – Akmenės sveikatos centro – atidarymas Naujojoje Akmenėje tapo tikra sensacija, nes iki šiol akmenškiai praktiškai neturėjo galimybės savo krašte gauti aukščiausio lygio medicinos paslaugų, kokios yra teikiamos neseniai duris atvėrusiame centre.

Informacija sklinda iš lūpų į lūpas

Nors naujoji poliklinika, įsikūrusi Naujojoje Akmenėje, Respublikos g. 1A, dirba dar tik nuo gruodžio 7 dienos, bet kalbos apie ją sklinda iš lūpų į lūpas, nes tie gyventojai, kurie patys pirmieji pasirinko naująją gydymo įstaigą ir jau spėjo pasinaudoti paslaugomis, nedvejodami šią polikliniką siūlo rinktis ir savo artimiesiems bei pažįstamiems.

Ir kaip gali nesiūlyti, kai čia dirba savo profesijai atsidavusios ir akmeniškių mėgiamos šeimos bei vidaus ligų gydytojos: Nijolė Bartkevičienė, Regina Pukinienė, Jadvyga Daukantaitė, Vida Pužienė ir Zita Suveizdienė. Šios patyrusios gydytojos savo pasiaukojimo ir patirties dėka daugybę mūsų kraštiečių užklupus klastingoms ligoms sugebėjo vėl pastatyti ant kojų, o kai kuriuos net išplėšė mirčiai iš nagų, todėl iš savo pacientų sulaukia tik pačių šilčiausių atsiliepimų ir nuoširdžių padėkų.

Prie naujojo poliklinikos kolektyvo prisijungė ir pačios dėmesingiausios slaugytojos: Renata Zaveckytė, Henrieta Žitkevičė, Rima Kuodienė, Dalia Martinaitienė ir Vaida Bitinienė, kurių jautrus rankų prisilietimas ir nuoširdus rūpestis, pašlijus sveikatai, žinomas daugeliui rajono gyventojų.

 

Odontologų kabinete nepatirsite jokių nemalonių pojūčių

Naujajame Akmenės sveikatos centre jau galima susitvarkyti dantis ir gauti profilaktikos paslaugas, kurias čia teikia gydytojos odontologės Raminta Baniulė ir Audronė Daukšienė bei burnos higienistė Ieva Biliūnienė.

Sutikite: plati ir sveika šypsena – tai ne tik šių laikų grožio standartas, bet ir puikios sveikatos rodiklis. Kiekvienas žmogus svajoja plačiai šypsotis, nejausdamas diskomforto dėl trūkstamų, sugedusių dantų ar išimamos dantų plokštelės, kuri nuolat iškrenta. Todėl nebelaukite ir pasirūpinkite savo sveikata jau dabar, nes su nauja gydymo aparatūra nepatirsite jokių nemalonių pojūčių.

 

Pacientams nereikės primokėti nė vieno cento

„Naujasis Akmenės sveikatos centras yra ne valdiška, o privati įstaiga, todėl daugelis mūsų pacientų pastebi, kad ir aplinka čia jaukesnė, ir darbuotojai paslaugesni. Malonu girdėti teigiamus atsiliepimus, nes iš tikrųjų mes visi labai stengiamės dėl kiekvieno mūsų paciento ir norime, kad nė vienam nepritrūktų nei dėmesio, nei atjautos, nei profesionalios pagalbos”, – maloniai šypsosi slaugos administratorė Gitana Ribinskienė.

O kaip dėl kainų? Juk dažnas žmogus baiminasi net praverti privačios gydymo įstaigos duris, nes bijo, kad čia teikiamos paslaugos gali kainuoti labai brangiai… „Dėl kainų baimintis nereikia, nes Akmenės sveikatos centras turi sudaręs sutartį su ligonių kasomis, todėl už paslaugas, kurias apmoka ligonių kasos, pacientams nereikės primokėti nė vieno cento“, – paaiškina naujosios poliklinikos direktorius Gytis Gavorskas.

 

Visos reikalingos paslaugos – vienoje vietoje

Naujajame Akmenės sveikatos centre veikia ir vienas pažangiausių laboratorinių tyrimų kabinetų Baltijos regione „Medicina Practica“, kuriame naudojamos aukščiausių standartų ir pačios naujausios tyrimų technologijos, todėl visus reikalingus tyrimus galima atlikti vietoje ir skubiai.

Kai užklumpa liga, nėra nei noro, nei sveikatos išėjus iš gydytojo kabineto blaškytis po miestą ir ieškoti vaistinės, todėl naujosios poliklinikos patalpose pacientų patogumui duris atvėrė Apotheca vaistinė, kurioje visų reikalingų vaistų galima nusipirkti už žmonišką kainą.

Poliklinikos direktorius Gytis Gavorskas neslepia, kad artimiausiu metu Akmenės sveikatos centras planuoja dar labiau plėsti paslaugų asortimentą, kad pacientai viską rastų vienoje vietoje ir susirgus nereikėtų pagalbos belstis per pusę Lietuvos.

Publikacija šeštadienio, gruodžio 19 d. VIENYBĖJE.